Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kirámolták a Jókain a Tiszakécskei tak.szöv.-et irodáját.Jöttem haza a Jókain a kiskörút felöl, aztán látom, hogy le van zárva konkrétan, és egy halom rendőrverda van.Kisutcába be, megkerültem a dolgot, aztán a kadán meg félre álltam és viszamentem.Amikor láttam, hogy sehol törmelék de mindenhol civil ruhás nyomingerek hemzsegnek, már leesett a dolog.

Sztem Kmétnek van egy saját fegyveres rablója.... :D

Link to comment
Megosztás:

Kirámolták a Jókain a Tiszakécskei tak.szöv.-et irodáját.Jöttem haza a Jókain a kiskörút felöl, aztán látom, hogy le van zárva konkrétan, és egy halom rendőrverda van.Kisutcába be, megkerültem a dolgot, aztán a kadán meg félre álltam és viszamentem.Amikor láttam, hogy sehol törmelék de mindenhol civil ruhás nyomingerek hemzsegnek, már leesett a dolog.

Sztem Kmétnek van egy saját fegyveres rablója.... :D

Ezzel kapcsolatos friss hírek .... :lol:

"...a fegyveres támadó a rablás után egy bordó autóval menekült el a helyszínről..."

J0hnny... még jó, hogy nem vagy itthon! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bankrablások ellen: több és jobb kamerát minden fiókba!

Több és jobb belső kamerát kell elhelyezni a bankokban, és a kamerás megfigyelést a rablások megelőzése érdekében ki kell terjeszteni a bankok megközelítésének útvonalára is - mondta Bencze József országos rendőrfőkapitány budapesti sajtótájékoztatóján.

:lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Azért a kamerás rendszer fejlesztése még önmagában kevés, tudnék mutatni csodaszép tűéles felvételeket de mit sem ér.

Azért érdekes dolog ez a rablósdi.Sztem Kmétnek van egy saját bejáratú fegyveres rablója.Az utóbbi időben volt itt történés rendesen....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.