Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nekem is voltak vele gondjaim. Főleg az, hogy sokszor kellett Resetelni, mert egyszerűen lefagyott, néha pedig elfelejtette az Internet beállításokat. Most TP-Link van, és az SMC-hez képest álom, ahogy működik, ráadásul nem igényel plusz hűtést.

Tplink?Az se super,tudnék mesélni...

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Valaki tudna nekem segíteni?

Alufelnit szeretnék F Astrára. Amit kinéztem az 4x100 14" ET36 185/65 gumikkal.

A kérdésem a következő:

1. Jó lesz nekem ez az ET szám? Mit befolyásol, hogy a gyáritól (49) ennyivel kisebb ez a szám?

2 Mi a véleményetek a központosító gyürükről, jó megoldás ez? (mert gondolom szükségem lesz rá)

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdvözlettel

János

Link to comment
Megosztás:

Nem kell minden topikba beírni, hogy mit szeretnél!! :lol:

Van aktuális topik erre, ahol már feltetted a kérdésed... ha tudnak, akkor majd ott válaszolnak... :D

Oké!

Köszi, csak nem igazán tudtam , hogy ez most akkor hova is tartozzon, próbáltam olyanba beírni amibe láttam, hogy ma már írtak, nehogy valami halott topic-ba írjak.

Link to comment
Megosztás:

Oké!

Köszi, csak nem igazán tudtam , hogy ez most akkor hova is tartozzon, próbáltam olyanba beírni amibe láttam, hogy ma már írtak, nehogy valami halott topic-ba írjak.

Láteznek technikai topicok lentebb, ha megnézed a hozzászólások időpontjait, már képben is vagy.Ebként 6.5X14 ET38-ig jó.Utána elöl bele fog érni a féknyeregbe a felni.Szal inkább 15'-öst javasolnék, és 195/50-15-ös gummát.Astra F-re a 185/65 nem váltóméret.A 185/60 viszont igen.

Link to comment
Megosztás:

nekem is meg kell védenem ifjú hozzászólónkat, és támogatni kell nem letámadni.

Természetesen figyeljünk mi is, és javítsuk ki az apró hibákat/zókat.

amúgy a kerékméretekhez nem értek!

De a szekcióban vannak páran akik igen.

Ahogy Udi mondta, belépés, minimeet, nagy talik, játékok, nyeremények... spec tech info!

megyek vissza fátvágni!

Link to comment
Megosztás:

Láteznek technikai topicok lentebb, ha megnézed a hozzászólások időpontjait, már képben is vagy.Ebként 6.5X14 ET38-ig jó.Utána elöl bele fog érni a féknyeregbe a felni.Szal inkább 15'-öst javasolnék, és 195/50-15-ös gummát.Astra F-re a 185/65 nem váltóméret.A 185/60 viszont igen.

Bocs, a kerékméretet elb.sztam, 185/60 ami a felnin van.

Csak az et szám ami nem világos, rákérdezek , hogy milyen széles a felni... (mert jó lenne a felni, jól néz ki, jó gumik, tűrhető ár)

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Bocs, a kerékméretet elb.sztam, 185/60 ami a felnin van.

Csak az et szám ami nem világos, rákérdezek , hogy milyen széles a felni... (mert jó lenne a felni, jól néz ki, jó gumik, tűrhető ár)

Üdv.

Akkor már a gumiméret okés is.A felni a kérdés.De én akkor is a 15'-öt favorizálnám! :D

Link to comment
Megosztás:

Hirtelen felindulásból feltoltam stiftit használtautóra, ököráron.Erre ma teló, hogy jönnek nézni.Furi volt, egy Kia C'eed SW 1.6 CRDi-vel jöttek.Amikor megláttam a "vevőjelöltet", már láttam, hogy ebből nem lesz biznic.Lerítt róla, hogy nepper.Nem is raboltuk egymás idejét.Körbenézték, hümmögtek, tettek harmatgyenge ajánlatot, amit kiröhögtem, majd megkértem, hogy NE raboljuk egymás idejét, aztán elmentek.

Nemt'om mit vártak.Ez egy 94-es autó.... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.