Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezt talán meg tudom csinálni, csak írd le melyiket.

Nem akarlak ilyesmivel terhelni.

A két táp, amit fel kell cserélni az alsó 8-as csatiban a fekete, és a piros (vastagabb).

A tid-hez pedig a felső 10-es csatiban a piros/szürke.

Az ne zavarjon, hogy egyik csatiban sincs meg a teljes érintkező szám (alsóban 6, felsőben 4).

Link to comment
Megosztás:

A két táp, amit fel kell cserélni az alsó 8-as csatiban a fekete, és a piros (vastagabb).

A tid-hez pedig a felső 10-es csatiban a piros/szürke.

Az ne zavarjon, hogy egyik csatiban sincs meg a teljes érintkező szám (alsóban 6, felsőben 4).

Köszönöm, holnap nekilátok :D

Link to comment
Megosztás:

Most találtam meg ezt a weboldalt.Részemről kértem olyan pontgyűjtő kártyát amivel segíteni tudom a hölgyet, ill. ha tisztelt klubelnök Urak esetleg megpendítenék a húrt egy esetleges gyűjtésről, az elsők között utalok.Mert úgy gondolom, ezért érdemes pénzt gyűjteni. :D

Jelenleg az Apró az aprókért akcióban is próbálunk még gyüjteni, kb: 2 hét alatt 2 felajánlás érkezett.

Szal szerintem.....

Link to comment
Megosztás:

Értem.Akkor megoldom egyedül.Vagyis sk. intézek ilyen kártyát magamnak, ill. ha lesz zsé, utalok a hölgynek.

nem zárom ki a kollektív segítést de erről személyesen kellene tárgyalni.

A gondolat nemes, elismerésem! Sajnos én nem vagyok ilyen önzetlen. (ezt lehet másképp is mondani)

Éljen soká Pjoc és Endyka ünnepelt elvtársak!

Link to comment
Megosztás:

nem zárom ki a kollektív segítést de erről személyesen kellene tárgyalni.

A gondolat nemes, elismerésem! Sajnos én nem vagyok ilyen önzetlen. (ezt lehet másképp is mondani)

Mélykék Pistának már írtam ezügyben.

Az önzetlenség dolog pedig......nem vagyunk egyformák.Kétségtelen, hogy célszerűbb támogatni egy neves alapítványt akinek van úgymond hírneve, mint egy olyan embert, akinek a támogatása nem reklámértékű, úgymond nem lehet v.milyen hasznot húzni belőle így vagy úgy.Félreértés ne essék, nem akarok senkit megszólni, senkit baxogatni, és ezek a szavak is nem neked, nem a klubbnak, és nem a vezetőségnek, vagy bármi ilyesminek szólnak.Csak ezt gondolom.De ezek az emberek inkább szorulnak segítségre mint egy alapítvány, ami kellő támogatottsággal rendelkezik.Mert itt jelen esetben az életbenmaradásról szól a dolog.Mint tudjuk az izomsorvadás vége igen fájdalmas halál.

Ennyi.Én nem is akarom tovább ragozni a dolgot.Mindenki döntsön belátása szerint, hogy utal/kártyát igényel.Mindenkinek a szíve joga.

Én is el tudnám költeni másra azt a pénzt amit Fannynak fogok utalni.De ezt diktálja a szívem és a lelkiismeretem.továbbá bízom abban, hogy ha esetleg én is bajba kerülök, lesz olyan ember aki hozzám hasonlóan segíteni próbál a maga módján.

Link to comment
Megosztás:

X14NZ, és F.Éppen volt szerencsém ma talizni Joe-val, megmutatta az új gépsárkányt.Közlekedni tökéletes lesz.Főleg annyiért ........ :D

Nem egy full extrás gép, de szerintem ennyit megért.

Használom 2-3 évet, aztán ennyi csak kapok még érte akkor is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.