Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok!

Kérlek segítsetek!

Nem nagy gyakorlatom van még az Opel alkatrészek beszerzésében ezért tanácsot kérnék, hogy Kecskemét környéként hol lehet -lenne érdemes- vásárolnom irányjelzőt az Astrámhoz.

Lehetőség szerint utángyártottra -viszonylag olcsóbbra- lenne szükségem.

Segítséget, ötleteket előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérlek segítsetek!

Nem nagy gyakorlatom van még az Opel alkatrészek beszerzésében ezért tanácsot kérnék, hogy Kecskemét környéként hol lehet -lenne érdemes- vásárolnom irányjelzőt az Astrámhoz.

Lehetőség szerint utángyártottra -viszonylag olcsóbbra- lenne szükségem.

Segítséget, ötleteket előre is köszönöm!

Csóka utca, Opelbontó, és kispééz.Amúgy meg Kis és tsa kft, Mindszenti út a Fortuna oldalában, és lesz v. 950ft/db.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nézelődtem a totalcar népitélet rovatában a H astrák témakörben. Ezen kívül van valakinek valami infója ezekről a gépekről? Van-e valami szívás velük mint anno az 16 szelepes astrák EGR szelepe, alapjárati mocija és egyéb nyalánkságok? Benzines és dízel egyaránt érdekelne már ha van értelme így kategorizálni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nézelődtem a totalcar népitélet rovatában a H astrák témakörben. Ezen kívül van valakinek valami infója ezekről a gépekről? Van-e valami szívás velük mint anno az 16 szelepes astrák EGR szelepe, alapjárati mocija és egyéb nyalánkságok? Benzines és dízel egyaránt érdekelne már ha van értelme így kategorizálni :rolleyes:

Jól meggondoltad? :) Ha szereted a Tormásiékat vegyél csak! :)

Link to comment
Megosztás:

Jól meggondoltad? :) Ha szereted a Tormásiékat vegyél csak! :)

Agyalok rajta, de fejtsd ki bővebben pls. Amúgy használt lenne újra gondolni sem merek.:rolleyes:

Tormásiék pengén rendbe tették az astrám váltóját ezért egy rossz szavam sincs.

u.i: közben rájöttem, hogy H astrás topikba lehet többet és gyorsabban megtudok. Hiába na, régen fórumoztam :)

Link to comment
Megosztás:

u.i: közben rájöttem, hogy H astrás topikba lehet többet és gyorsabban megtudok. Hiába na, régen fórumoztam :rolleyes:

nem olyan rossz autók azok, csak sok hibája van. Vegyél valami Z14XEP-t alap felszereltséggel.

dieselben csak 1,7 isuzu bár abba is nagyon belenyúlt az opel. Lesz vele baj. De a Tormásiéknál vannak olyanok akik tudnának mesélni...

Beszélj a szerelőkkel! Nekik talán nem annyira eladó.

Link to comment
Megosztás:

Én nem vennék.Z14XEP-vel végképp.Inkább mást.Nem németet.Ezért majd biztos megköveznek itt...... :rolleyes:

009_Kerti_tamfal_ko.jpg

Mivel ez az OPEL fórum ezért itt nem ajánlgatunk más márkákat.

Itt már mindenki sokat tud a tipusról ezért sokkal hamarabb észreveszik a hibákat is, és mert a negatív élmény maradandó jobban emlékeznek rá, mint a pozitívra.

Szerintem minden újonnan kiadott típus kissé lutri, mert még nem kiforott a technika. Olyan kocsit még nem gyártottak amelyiknek soha semmi baja nincs.

A minőséget nem firtatnám egyik márkánál sem, a jelenlegi gazdasági beállítottság nem a minőséget, hanem a mennyiséget részesíti előnyben.

Link to comment
Megosztás:

http://www.termeskovac.hu/files/termesko/t...i_tamfal_ko.jpg

Mivel ez az OPEL fórum ezért itt nem ajánlgatunk más márkákat.

Itt már mindenki sokat tud a tipusról ezért sokkal hamarabb észreveszik a hibákat is, és mert a negatív élmény maradandó jobban emlékeznek rá, mint a pozitívra.

Szerintem minden újonnan kiadott típus kissé lutri, mert még nem kiforott a technika. Olyan kocsit még nem gyártottak amelyiknek soha semmi baja nincs.

A minőséget nem firtatnám egyik márkánál sem, a jelenlegi gazdasági beállítottság nem a minőséget, hanem a mennyiséget részesíti előnyben.

Bölcs vezérem, ez egy C6 rész, itt lehet nem csak Opelről beszélni.Mindenki tisztában van a hibákkal, hiszen zömében azért találnak az ilyesféle fórumokra, mert szpatja őket a technika,aztán jó lenne nemlehúzósan megcsinálni/csináltatni.

Nekem semmi bajom a típussal, mindegyiket nagyon szerettem de többet ilyesmi nem teszi be a lábát a tanyába.

Ez a "nem gyártottak olyan kocsit, aminek semmi baja nincs"........ugye te sem gondolod komolyan.Azért bőven van olyan amivel a szükséges dolgok cseréjén kívül az égvilágon semmi gáz nincs.De egyik sem Európai gyártmány.

Persze lehet már csak elvből is kontrázni, de nem hiszem, hogy túl sok értelme lenne.A realitásokkal mindenki tisztában van.

Szemezgettem pl. az Omegákkal (tudtam volna kivételt tenni), mert ugye nagy, családi, biztonságos.Olvastam is bőszen a hozzáértők hozzászólásait a témában.Aztán inkább elálltam tőle.Pedig jó lenne a jelenlegit lecserélni v.mi komolyabbra.Na de ilyen áron köszönöm, de inkább nem.Azt a pénzt, amit az aktuális "szerelmem" javítására költeném, inkább félre rakom v.mi kevésbé problémásabb típusra.

Amúgy meg mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.

Link to comment
Megosztás:

http://www.termeskovac.hu/files/termesko/t...i_tamfal_ko.jpg

Mivel ez az OPEL fórum ezért itt nem ajánlgatunk más márkákat.

Itt már mindenki sokat tud a tipusról ezért sokkal hamarabb észreveszik a hibákat is, és mert a negatív élmény maradandó jobban emlékeznek rá, mint a pozitívra.

Szerintem minden újonnan kiadott típus kissé lutri, mert még nem kiforott a technika. Olyan kocsit még nem gyártottak amelyiknek soha semmi baja nincs.

A minőséget nem firtatnám egyik márkánál sem, a jelenlegi gazdasági beállítottság nem a minőséget, hanem a mennyiséget részesíti előnyben.

Húúúúú de demagóóóóóggg! :rolleyes:

Egyébként meg mi ez a pitypang meg terméskő? :)

Link to comment
Megosztás:

... de többet ilyesmi nem teszi be a lábát a tanyába.

Ezzel már le is fikáztad a márkát....

Azért bőven van olyan amivel a szükséges dolgok cseréjén kívül az égvilágon semmi gáz nincs. De egyik sem Európai gyártmány.

Eddig az enyém is ilyen.

Húúúúú de demagóóóóóggg! :rolleyes:

Egyébként meg mi ez a pitypang meg terméskő? :)

A pitypang az a pangást volt hivatott jelezni.

Mi volt az előbbiben a népámító?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.