Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma mentem volna tankolni a szokásos kutra, ahol kapni lehetett E85-öt.

Meglepődtem, mert be volt zárva, technikai okok miatt... :lol:

A belső pultrész is teljesen le volt ürítve...szvl valszeg most megint "új" tulaj és kúthálózat lesz... :lol:

Most akkor nálunk megint nem lehet kapni boibenyát :)

Nem tudom hova szoktál járni, de valszeg az OIL-hoz.

Viszont még1 helyen kapható kecson biobenya.

A Szőlőfürt Fogadóval szinte szemben levő kútnál. Nem tudom milyen kút, de ott ki van írva. Ha jól emlékszem valami 210-220 közötti áron.

Link to comment
Megosztás:

A volt esso kúton meg ugye van 3 forint minuszunk is a nafta árából klubkártyára.

Tévedtem: 5 forint literenként.

Akármit mondotok, én kipróbálom, rengetegen tankolnak ott, és cikk még nem volt róla, hogy gallyra vágja az autókat.

Ahol vigyázni kell az üzemanyaggal azok a kis forgalmú kutak, mert ott le tud rakódni rengeteg trutyi a tartályokba.

Én anno a Tiko-nál jártam úgy, hogy a karburátort rendszeresen kellett takarítanom. Ahogy másik forgalmasabb kútra mentem, már nem volt az említett probléma.

Link to comment
Megosztás:

Be vannak szerelve az ülések/kárpitok.Kiskasza embere 3000ft-ért kitakarította géppel vasárnap.

Tök királyságos lett, hogy nem az a szürke, vagyis inkább fekete beltér van.Mivel az ajtókárpitok is szövettel vannak borítva, halkabb lett a beltér is, a lehetőségekhez mérten.

Thx még1X a segítséget. :lol: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Tévedtem: 5 forint literenként.

Akármit mondotok, én kipróbálom, rengetegen tankolnak ott, és cikk még nem volt róla, hogy gallyra vágja az autókat.

Ahol vigyázni kell az üzemanyaggal azok a kis forgalmú kutak, mert ott le tud rakódni rengeteg trutyi a tartályokba.

Én anno a Tiko-nál jártam úgy, hogy a karburátort rendszeresen kellett takarítanom. Ahogy másik forgalmasabb kútra mentem, már nem volt az említett probléma.

Majd amikor dobálja az XE a hibakódokat hallgatsz ránk? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam az új helyen tankolni náluk 219 Ft-ba kerül az E85!

Adatok:

IVY Kft. üzemanyagtöltő állomás

Kecskemét, Szent István király krt. 50

22 óráig vannak nyitva, este hazafelé még bemegyek tankolni 160 litert... :lol:

Az murva jó,ott van tőlem egy köpésre! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.