Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

"nem igazán kellett foglalkoznom vele!" Ja végülis csak kb 1.000.000ft tolt bele mióta használja :lol:

Jaja.Én is ezen röhögtem egy sort..... :lol:

Losi neked meg ott a helyed és kész! majd kapol visitor pass-t :lol: :) :P

Thx, de nekem elég a sexciós évvégi kajázás. :P

Link to comment
Megosztás:

Ma mentem volna tankolni a szokásos kutra, ahol kapni lehetett E85-öt.

Meglepődtem, mert be volt zárva, technikai okok miatt... :lol:

A belső pultrész is teljesen le volt ürítve...szvl valszeg most megint "új" tulaj és kúthálózat lesz... :lol:

Most akkor nálunk megint nem lehet kapni boibenyát :)

Link to comment
Megosztás:

Most akkor nálunk megint nem lehet kapni boibenyát :P

A jelenlegi benyaár mellett szerintem nem vészes hogy nincs, jelenleg legalábbis.

A volt esso kúton meg ugye van 3 forint minuszunk is a nafta árából klubkártyára.

Én most ott fogok tankolni egy darabig.

Én meg úgy döntöttem, hogy elbontás helyett rendbevágom a nagyon nagy őt. :)

http://www.manager-magazin.de/img/0,1020,1137680,00.jpg

Végre valaki Opellel is foglalkozik az opelfórumon!

Az öreg ha vezet sehal selát Dömötör! :lol:

Ahogy egy jó sofőrhöz illik. :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

A jelenlegi benyaár mellett szerintem nem vészes hogy nincs, jelenleg legalábbis.

A volt esso kúton meg ugye van 3 forint minuszunk is a nafta árából klubkártyára.

Én most ott fogok tankolni egy darabig.

Akkor már inkább a Shell kúton tankolok, az uszodánál, mert ott a legolcsóbb a Shell kutak közül a benya, meg Smart kártyára, -10 forintot kapok... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor már inkább a Shell kúton tankolok, az uszodánál, mert ott a legolcsóbb a Shell kutak közül a benya, meg Smart kártyára, -10 forintot kapok... :lol:

Ilyet én is csináltam régebben.

Az a 10 forint nem 8 pontért cserébe adódik?

Mert akkor már csak 2......

Nomeg az akció sem örökké tart, persze ezzel nem azt mondom, hogy ne tankolj náluk. Én most mindenesetre kipróbálom az Agip kutat.

Link to comment
Megosztás:

Ilyet én is csináltam régebben.

Az a 10 forint nem 8 pontért cserébe adódik?

Mert akkor már csak 2......

Nomeg az akció sem örökké tart, persze ezzel nem azt mondom, hogy ne tankolj náluk. Én most mindenesetre kipróbálom az Agip kutat.

Nekem elég sok pontom van, másra úgysem nagyon használom el... nekem nincsenek jó emlékeim a AGIP kúttal kapcsolatosan, és inkább egyenlőre ezt kihagyom...igaz, azóta eltelt pár év, de akkor is... :lol:

Próbáld ki, aztán majd ha beválik, és elfogy az akció a Shellnél, majd lehet átpártolok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.