Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sportszerűtlen, kétségtelen.De ha ennyire sügér volt, oldja meg a házifeladatot.Persze figyeltem, hogy kell-e vészfékezni.De nem kellett.Ügyes volt a tag. :D

Vitatkoznék veled szivesen ki a hülyébb kettőnk közül,te aki két gyerekkel teszel valakinek keresztbe vagy én,aki mellett a csaja ül és imádja a sebességet!

Ha mellettem van egyfajta nyugtató kontrol,de amit az astrás művelt kiverte a biztosítékot,csak azért hagytam,mert rámszólt,hogy ne.Máskor meg ő szólt,hogy villogd már le és haladjunk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap mentünk Öcskössel a baumaxba, előttünk a külső sávban egy fekete B Corsa, amikor fékezett akkor mondom, hogy "Nézd már olyan a féklámpája mint J0hnnynak!". Kicsit közelebb érünk, törött a hátsó ajtó, közben meglátom a sport feliratot rajta, reakció: "Látszik a hátulján, hogy sportos". Ekkor már kezdtem ébredezni ez nem J0hnnyé? Elhaladunk mellete, és látom, hogy id. Putyora vezeti. Na ennyire nehezen sem jött még össze a felismerés. J0hnny fater nem hiszem, hogy megismert, mert a forddal voltunk.

Kicsit később meg GsiCsabiéknak integettünk.

Nem voltam a hétvégén fórumon, de a garázs alap már kész van. Apósommal szekcióztunk. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Vitatkoznék veled szivesen ki a hülyébb kettőnk közül,te aki két gyerekkel teszel valakinek keresztbe vagy én,aki mellett a csaja ül és imádja a sebességet!

Ha imádja, miért szólt rád? :D Amúgy a helyzet nem volt annyira vészes.Azé' hülje nem vagyok!! ;)

szerk.:

60-70km/h-nál még elég sok korrekció belefér.Ennyi volt kb. akkor a tempo.Miután a boyracer megelőzte a buszt, utána én is "elhúztam" a busz mellett.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

esetleg valaki nem látta még ez az autot? vagy ha valaki jár arrafelé rá pillantana nekem hogy mennyi van oda milyne állpaotban van stb....

Astra Coupe

előre is nagyon köszi

Régóta ott áll, értsd, legalább 2-3 hónapja.Amúgy meg ennyiért baró drága sztem.Főleg, hogy "csak" 1.8-as.Ennyiért rendes autót kapsz a pénzedért.

Link to comment
Megosztás:

Elhaladunk mellete, és látom, hogy id. Putyora vezeti. Na ennyire nehezen sem jött még össze a felismerés. J0hnny fater nem hiszem, hogy megismert, mert a forddal voltunk.

Az öreg ha vezet sehal selát Dömötör! ;)

Ha imádja, miért szólt rád? :D

Mert baróra fájt a fejem és tudta,hogy iszonyat tompa vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Régóta ott áll, értsd, legalább 2-3 hónapja.Amúgy meg ennyiért baró drága sztem.Főleg, hogy "csak" 1.8-as.Ennyiért rendes autót kapsz a pénzedért.

nem olcso, de az a szép bennük hogy ezek mar 2 éve enyibe kerülenk majdnem alig alig esik az áruk. igazabol 2.0 turboba gondolkodom :D TURBO nélkül nem kell auto .

Link to comment
Megosztás:

az iwiwen nemrég hetekig írták a főoldalon, hogy a kamu usereket változtassák át klubbá, mert már van ilyen funkció. adtak rá pár hét türelmi időt, és aki nem változtatja át, azt törlik. azért nincs már KOMA. de érdekes hogy a KOMA elvileg mindent tud, erre mégse figyelt :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.