Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

:D ügyesen apa

Éppen az acconnyal sétáltam, látni kellett volna a fejét.Kisit dúlt-fúlt! ;) Én persze jót mosolyogtam a dolgon, mert édes volt.Majd a 7n elugrok hozzá, hogy meghalgassam a mondandóját.Hátha kitörpölünk v.mi okosat.... :P

az jó, felcsatlakozol BT-n és mint egy pendrive-ot látjuk a laptopon. A kártya meg biztos jó bele.

de a microSD-t fogadja a noti is

Értem.......asszem......De ki ölte meg Kenedyt? :D

Link to comment
Megosztás:

Reggel kimentem öcsémhez, mert a fordnak elfolyt a hűtővize. Egy hűtővízcső kidörzsölődött a venti tartószerkezetén. Valkaival is beszéltem, utána Tomit hívtam, trabantos múltjából kiindulva gondoltam hátha van csöve (de felhomályosított, hogy az léghűtéses (nekem sosem volt)) :D

Végül ideiglenesen kicseréltük egy locsolótömlőre, amíg megjön az új kibírja. Fel akartuk tölteni, de nem volt desztvíz, ezért elszaladtam a hetényi kútra és vettem.

Indultam volna vissza, de az autóm nem indult. Mint kiderült az ac pumpa van a halálán (mondjuk 12 éves korára nem is csoda) Losi telefonos segítséget adott. Udi pedig eljött, és megnéztük a problémát.

Kocogtatásra beugrik (van amikor jó helyen áll meg olyankor indul magától), és megy, de ugye ez nem tökéletes megoldás. Holnap Losival Kiskasza, illetve Kiss Bálint, az ártól függően lesz kicserélve a bűnös.

Köszi a segítséget srácok!!!

Link to comment
Megosztás:

Tomit hívtam, trabantos múltjából kiindulva gondoltam hátha van csöve (de felhomályosított, hogy az léghűtéses (nekem sosem volt)) ;)

:P :D :D

Egyet mindig lehet tévedni!

Végül ideiglenesen kicseréltük egy locsolótömlőre, amíg megjön az új kibírja.

Igazi Corsás!Isten hozott közöttünk! :D

Losi telefonos segítséget adott.

Én is csak tippeltem.Ami mechanikus szakasz, az nem gond.De ami villanyász dolog, ott Udi a király!! :D

Link to comment
Megosztás:

...Tomit hívtam, trabantos múltjából kiindulva gondoltam hátha van csöve (de felhomályosított, hogy az léghűtéses (nekem sosem volt)) :D

Trabi olajszivattyút, fűtőradiátort, padlóváltó gumiharangot, kesztyűtartó ajtót, hátsóajtó kilincset, féknyerget, fékrásegítő membránt, lemez sárvédőívet, szervószivattyút, ültetőrugót nem kerestél? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.