Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

H gsi-je

Már mint OPC-je van? ;)

más:

A kiskörúton az északi térfal magasságában 2 palánkraszorítás volt, a nagykörúton a Kuti butiknál pedig egy Ignis buccolt le egy pótkocsit.Pici kocc volt, de lett nyoma.A rendőr végzett az egyik helyen, aztán mehetett a másikra.Gondolom volt még pár ilyesmi ma.A meleg kisit megviselte a népeket..... :D

Link to comment
Megosztás:

Kezdem ezt megunni,lehet eladom mindkettőt és veszek valami mást...

De csak KRAZ-t vehetsz, annak nem árt ha koccolják minden másnak igen.

Nem azért vetted a Corsát, hogy ha törik akkor ne a Dezső sajnáld?

Ha más lesz,és törik akkor azt majd nem sajnálod?

Más:

368.000-t utalt a biztosító, most várom a Mabisztól a maradékot. Úgy 50-80 között.

Most már tutira jól jövök ki belőle. :D ;)

Merre lehetne még megnézni a Csóka utca és a Géza fejedelem körút kivételével?

Vidéken nem szoktál járni?

Link to comment
Megosztás:

De csak KRAZ-t vehetsz, annak nem árt ha koccolják minden másnak igen.

Nem azért vetted a Corsát, hogy ha törik akkor ne a Dezső sajnáld?

Ha más lesz,és törik akkor azt majd nem sajnálod?

Hát a Kra3-t imádtam,de a corsával is tele a tököm,mert nincs rá időm.

Dezső pedig tényleg koros,de nem vártam volna,hogy a mocival lesz gondom.Remélem csüt reggel hazavisz,ha nem,akkor hívok majd valakit,hogy huzzon haza.

Leginkább az idegesít,hogy nem tudom mi baja van és mennyibe fog fájni a javítás.

Link to comment
Megosztás:

Udi!

Ha csütörtökön ráérsz,megkérhetlek hogy gyere majd át Morgóhoz Corsat szervízelni? :D

Kitakarítjuk az egész pillangószelepházat,alapjáratit és stb,sőt még valszeg kipuffot is hekkelünk majd!

Jó lenne,ha egy szakértő is figyelné mit és hogyan bacunk el!

Persze csak akkor,ha van időd és kedved!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaja de jó a kertes ház lalalalalalaaaaa ;) Amúgy kezdek arra jutni,hogy nem is kell saját lakás,inkább egy jó albi olcsón,aztán ha gáz van lehet lépni azonnal. :D

Ja tényleg, ezután minden évben fogok garázst építeni, melléképületet is minden évben helyreállítok, meg fürdőszobát is felújítok évente (azt panelben nem szoktak :P )

Persze lehet úgy is ahogy te írod, de azt meg szokni kell, én nem vállalnám többet. Nem szeretem a szomszéd fingását, veszekedését, zenéjét, ajtócsapkodását hallgatni.

Inkább fizetem a kölcsönt, és néhány év múlva az enyém lesz, utána meg majd veszek egy másikat is, és azt meg kiadom neked.

Link to comment
Megosztás:

Ja tényleg, ezután minden évben fogok garázst építeni, melléképületet is minden évben helyreállítok, meg fürdőszobát is felújítok évente (azt panelben nem szoktak :D )

Persze lehet úgy is ahogy te írod, de azt meg szokni kell, én nem vállalnám többet. Nem szeretem a szomszéd fingását, veszekedését, zenéjét, ajtócsapkodását hallgatni.

Inkább fizetem a kölcsönt, és néhány év múlva az enyém lesz, utána meg majd veszek egy másikat is, és azt meg kiadom neked.

Néhány év?

A mai fiatalságnak ha lakást akar,olyan terhet kell a nyakába venni min 20évre,hogy kockásat szarik.

Azt pedig,hogy nem minden évben kell tatarozni,festeni stb?Majd megtudod!Mindig van mit csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Rohadna meg az összes kátyú.... :D

Ma reggel hazafele jövet, a Zápor utcán jöttem, és belementem valami kátyúba... ez nem is lenne gond, de most délután indultam volna, és látom, jobb első lapos... facca... kerékcsere, majd kivittem a defektes kereket, a Kicsihez...

akkor mondja, hogy nem defekt, hanem szétment a felnim belső pereme ;)

Kep004.jpg

Link to comment
Megosztás:

...........és ne végy minket a kísértésbe, de adjál egy ilyen vörös dögöt, mert tiéd a Corsám, és a futóművem......mindörökké.... :D ;) :D

szétment a felnim belső pereme :P

http://gallery.site.hu/d/6596466-2/Kep004.jpg

Hű bakker.Ez pedig nemkicsit kapott ám..... :D

Link to comment
Megosztás:

már csak időt kell szakítanom mondjuk holnap délután a műveletre, ami nem biztos, hogy olyan 1Xű lesz, de kitartok a végsőkig! ;)

Megtörtént.Azért 2X rá kellett csörögnöm Valkaira, mielőtt még lilára vertem volna kalapáccsal a technikát, ugyanis itt is van 1-2 trükk pl. féltengelyszétszedésnél......Flexelni azért kellett, mert a 14 éves fémperselyes szilentek máshogy nem jöttek le.A váltóolaj betöltése is külön kaland volt.Gyakorlatilag belefújtam a váltóba.

Egyedül a jobb oldali belső kormánygömbfej maradt ki, azt majd anyuéknál kicserélem.Nem nagy kaland.....lesz.....talán.... :P

Érdekes módon a kormányközép nem mászott el, pedig lengőkart is cseréltem. :D

Link to comment
Megosztás:

Rohadna meg az összes kátyú.... ;)

Ma reggel hazafele jövet, a Zápor utcán jöttem, és belementem valami kátyúba... ez nem is lenne gond, de most délután indultam volna, és látom, jobb első lapos... facca... kerékcsere, majd kivittem a defektes kereket, a Kicsihez...

akkor mondja, hogy nem defekt, hanem szétment a felnim belső pereme :P

Elvigyelek a Szentgyörgyi Lacihoz??Ég a Palikék is oda hordják a felniket! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.