Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sajna nem lustasgból, de valszeg nem leszünk ott mindkettőn az anyagiak miatt.

Szerntem Losi is hasonlóképpen gondolkodik, mint én.

Inkább nem írom le,mert nem tűrné a fórummotor! :lol: Mégha a klubosra nem is jösz el ok,de a szexciósra...vagy rohadt lusta vagy,vagy csak egyszerűen utálod a pofánk és a barátaid nem érnek meg egy estére 2 személyre számolva durván 5E-t!Azt hiszed én uszom a pénzben mióta pesten vagyok?Olyan minuszban van a számlám,hogy a racionális számok halmazán nem értelemzehető bameg!Mégis elmegyek,mert nézem ennyibe a BARÁTAIM!

Most látom csak, hogy beszottá'....?? :lol: :lol: :lol: :D

Be bameg!És be is fogok,ahogy én is elvárom,hogy te beugass,ha hülye vagyok! :D

Link to comment
Megosztás:

Inkább nem írom le,mert nem tűrné a fórummotor! :lol: Mégha a klubosra nem is jösz el ok,de a szexciósra...vagy rohadt lusta vagy,vagy csak egyszerűen utálod a pofánk és a barátaid nem érnek meg egy estére 2 személyre számolva durván 5E-t!Azt hiszed én uszom a pénzben mióta pesten vagyok?Olyan minuszban van a számlám,hogy a racionális számok halmazán nem értelemzehető bameg!Mégis elmegyek,mert nézem ennyibe a BARÁTAIM!

Szerintem nem kell részletezzem a kiadsaimat, meg a teendőimet.

Ha nem kellene 2 házat felújjítsak, fizetni lakáshitelt, biztosítást 2 autó után, plusz még most öreganyámat is tutujgatni a rohadt

ALZHEIMER miatt, akkor tuti megérne akár minden hónapban 5000-et, hogy a barátaimmal egyek egy jót.

Meg ugye most hétvégén eljegyzés, aztán (talán) jövőre lagzi, stb.....sorolhatnám.

Nem azt írtam hogy nem fogok elmenni, csak mindkettőre tuti hogy nem fogja futni.

Te tudod a legjobba, ha tehetném minden nap vendéglőben kajálnék :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem kell részletezzem a kiadsaimat, meg a teendőimet.

Ha nem kellene 2 házat felújjítsak, fizetni lakáshitelt, biztosítást 2 autó után, plusz még most öreganyámat is tutujgatni a rohadt

ALZHEIMER miatt, akkor tuti megérne akár minden hónapban 5000-et, hogy a barátaimmal egyek egy jót.

Meg ugye most hétvégén eljegyzés, aztán (talán) jövőre lagzi, stb.....sorolhatnám.

Nem azt írtam hogy nem fogok elmenni, csak mindkettőre tuti hogy nem fogja futni.

Te tudod a legjobba, ha tehetném minden nap vendéglőben kajálnék :lol: :lol:

Na így mindjárt világos!

Üzenetet vettem,decemberben tehát jöttök! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.