Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na akkor!

Igenis lesz kecskeméti szexciós évadzáró vacsi megint és baromira nem érdekelnek a kifogások,hogy ki klubtag meg kinek mi fáj mi baja.Jön és kész.

Ha kell én leszervezem megint,körbetelefonálok mindenkinek úgy mint tavaly,szerintem jó kis vacsi volt az is.Tartani kell a hagyományt.

:lol:

Jól beszélsz... TÁMOGATOM, és ha kell,megint segítek a szervezésben... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na akkor!

Igenis lesz kecskeméti szexciós évadzáró vacsi megint és baromira nem érdekelnek a kifogások,hogy ki klubtag meg kinek mi fáj mi baja.Jön és kész.

Ha kell én leszervezem megint,körbetelefonálok mindenkinek úgy mint tavaly,szerintem jó kis vacsi volt az is.Tartani kell a hagyományt.

Losi!

Neked külön mondom: ne legyél már durcás kisgyerek!!!Ne csinálj úgy mint én néha! :lol: Jösz és kész! :lol:

Évadzárót tessék leszervezni és vadul hirdetni a klubtagoknak,az új arcoknak is jönni kell,de ha nem tudják időben meg,nem fognak ráérni.

Király vagy, tetszik a hozzáállás!

Csabi, az utolsó virágbolt a hátsó ajtó mellett, kint van az edc matrica az ajtajukon.

Én már kaptam kedvezményt.

Most nézem az edc oldalán, tényleg nincs már benne a listában az a bolt.

De Kecskeméten 16-17 helyen elfogadják, érdemes megnézni a helyeket.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor!

Igenis lesz kecskeméti szexciós évadzáró vacsi megint és baromira nem érdekelnek a kifogások,hogy ki klubtag meg kinek mi fáj mi baja.Jön és kész.

Ha kell én leszervezem megint,körbetelefonálok mindenkinek úgy mint tavaly,szerintem jó kis vacsi volt az is.Tartani kell a hagyományt.

Losi!

Neked külön mondom: ne legyél már durcás kisgyerek!!!Ne csinálj úgy mint én néha! :lol: Jösz és kész! :lol:

Évadzárót tessék leszervezni és vadul hirdetni a klubtagoknak,az új arcoknak is jönni kell,de ha nem tudják időben meg,nem fognak ráérni.

Sajna nem lustasgból, de valszeg nem leszünk ott mindkettőn az anyagiak miatt.

Szerntem Losi is hasonlóképpen gondolkodik, mint én.

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem lustasgból, de valszeg nem leszünk ott mindkettőn az anyagiak miatt.

Szerntem Losi is hasonlóképpen gondolkodik, mint én.

Erre lelövi az 1000. oldal kezdési lehetőségét.....hát minjá' ríva fakadok! :D :lol: :lol: :lol:

Amúgy 8 évvel ezelőtt ilyenkor már nagy volt a para....Házassági évforduló rlz......

Link to comment
Megosztás:

Hallod, én is annyi mindent szeretnék, meg szerintem sokan itt közűlünk... :lol:

Egy, TECH2 közel másfél milla ft... :lol:

Ha neked kell segítség te is kapsz és mindenki más, Losi is vett autót, ő biztosan emlékszik, arra is gyorsan összejött a pénz, aztán asszem mégsem kellett vagy mi? A tech meg kb csak 200 ezer :lol: és nem adományt adunk, hanem kölcsönt.

Ezért mondtam, hogy személyesen!

Link to comment
Megosztás:

Most olvastam a kezdeményezésről...anno Bazsi mondta, hogy venni akar egy Tech2 tudásával azonos olcsóbb klónt. Interneten találtam megfelelőt mindenki ezt vásárolja a gyári tech2 helyett. Jelenleg akciósan 169 eFt+Áfába kerülne és ingyenes szoftver frissítés is jár hozzá. :lol: (Vásárlás előtt természetesen ki lehet próbálni, CAN buszt is kezel.)

Link to comment
Megosztás:

Csabi, az utolsó virágbolt a hátsó ajtó mellett, kint van az edc matrica az ajtajukon.

Én már kaptam kedvezményt.

Most nézem az edc oldalán, tényleg nincs már benne a listában az a bolt.

Én is ott voltam, mert másk virágbolt nincs ott :lol:

Valszeg, tulajváltás lehetett azóta, azért nincs már benne, és nem tudott a tulaj erről :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.