Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

méregkitöltés:

A Piac megbüntette a Vectra-t mert aug. 18-án és 21-én jegy nélkül parkolt amin nem is csodálkozom. Azon már annál inkább, hogy a Biztosító, az Okmányiroda és az Önkormányzat is tudomásul vette a gk. eladását aug 11-el és megtették a szükséges intézkedéseket, a Piac nem!

A Piac szept. 27-én kelt levelében ír a büntetésekről. Az Okmányiroda szept 13-ával megkezdte az autó kivonását a forgalomból. A piac nem tudom mikor nézett utána, kié is az autó de gondolom soha, sehol, csak a saját nyilvántartásában a bérletváltásnál regisztrált adatok alapján cselekedett. Nem az általuk is hivatkozott BM nyilvántartás alapján!

Sajnálatos, hogy az eredeti adás-vételi szerződés és a biztosítási szerződés lezárását igazoló dokumentumok bemutatása után sem fogadták el a tulajdonos váltást és nem ismerik el, hogy a szabálysértést nem én követtem el.

Ennek ereményeként 8+30 nap múlva, mivel én nem fizetek, a Kecskeméti Városi Bíróságnál benyújtott fizetési meghagyásssal intézkednek ellenem.

...várom a fejleményeket...

az ügyvédeim meg azon agyalnak, mennyi kártérítést kérjünk a piactól az alkotmányos jogaim megsértése miatt

idézem:

"59. § (1) A Magyar Köztársaságban mindenkit megillet a jóhírnévhez, a magánlakás sérthetetlenségéhez, valamint a magántitok és a személyes adatok védelméhez való jog."

A bírósági eljárás kezdeményezésével az én jóhírnevem kerül veszélybe. Pláne, hogy az autó nem az enyém, így nem követthettem el szabálysértést!

a büntetés összesen 4.000 Ft de ha befizetném azzal esirmeném a bűnösségem.

méglátjuk...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem...

Bünti az az volna nekik ha sajnálatos módon tönkre mennének a mérő óráik egy villámlásos éjjelen :lol: .

Én is bandukoltam már hasonló cipőben de megtudtam oldani a kérdést bíróság nélkül is.

Megfelelő helyen megfelelő emberrel XXXL mentem tárgyalni és rögtön tudták hogy bizony nagyot hibáztak... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

.. Pláne, hogy az autó nem az enyém, így nem követthettem el szabálysértést!...

Ha nem a tied, akkor kölcsönkérhetted....

De akkor sem tudom mivel fogják igazolni, hogy te vezetted.

Kíváncsi leszek a végére.

Ma voltam Pesten szemléztetni a kocsit. 8-ra menten, a kárszakértőt fél 9 körül érték utol, már negyed órája tárgyaláson volt.

Szal ma nem nézték meg. A kérdésree, hogy mikor járok arra legközelebb a válaszom a "nem tudom" volt.

Erre megbeszélték, hogy holnap lejönnek megnézni.

No comment...

Tankoltam a kúton (Udinak kösz a koordinátákat).

226-ért adták literjét. 30% benyát is kapott, a pályán a pillanatnyi fogyija így 125-130 között majd 1 literrel lett kevesebb.

Remélem jobban is fog indulni a hidegben.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam Pesten szemléztetni a kocsit. 8-ra menten, a kárszakértőt fél 9 körül érték utol, már negyed órája tárgyaláson volt.

Szal ma nem nézték meg. A kérdésree, hogy mikor járok arra legközelebb a válaszom a "nem tudom" volt.

Erre megbeszélték, hogy holnap lejönnek megnézni.

No comment...

Ezt mondtam neked anno,de nem hittél nekem...

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Egy kis tanácsra lenne szükségem..

Van a fekete 1.4i A corsám kezdek kicsit belebonyolódni, kirakja folyamatosan a hiba lámpát, kivillogtattam 35 a szám ez elvileg alapjárati motor.

Azt kicseréltem akkor is ugyanaz a jelenség, lámpa ég kissé magas az alapjárat és persze többet is eszik egy ideje.

Kicseréltem a víz jeladót a szívótorkon , jelenség maradt, aztán erős felindulásban vettem bele egy ÚJ NGK lambdát is amivel igaz egy ideig nem gyujtott lámpát de viszont elkezdett néha hullámozni az alapjárat amit kis gázfröccsel rögtön kijavitottam aztán kis idő megint ingadozás, nah gondoltam ez már talán egész jó is lehetne de ekkor kigyulladt újra a lámpa....

Na most 95 vagy 98-as benzinnel locsoljam melyik égne jobban? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Egy kis tanácsra lenne szükségem..

Van a fekete 1.4i A corsám kezdek kicsit belebonyolódni, kirakja folyamatosan a hiba lámpát, kivillogtattam 35 a szám ez elvileg alapjárati motor.

Azt kicseréltem akkor is ugyanaz a jelenség, lámpa ég kissé magas az alapjárat és persze többet is eszik egy ideje.

Kicseréltem a víz jeladót a szívótorkon , jelenség maradt, aztán erős felindulásban vettem bele egy ÚJ NGK lambdát is amivel igaz egy ideig nem gyujtott lámpát de viszont elkezdett néha hullámozni az alapjárat amit kis gázfröccsel rögtön kijavitottam aztán kis idő megint ingadozás, nah gondoltam ez már talán egész jó is lehetne de ekkor kigyulladt újra a lámpa....

Na most 95 vagy 98-as benzinnel locsoljam melyik égne jobban? :lol:

Az alapjárati elektromos csatija jó?Nem kh-s?

Tudsz beszélni Pipo faterjával?El ne felejtse a corsa csomagtérajtót! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Paja!

Számom a régi csak nem volt térerő mindig...GPS-el még küzdök. :lol:

Gepárd!

Neked automata Hunflexed van és már gond van a hidegindítással? :lol:

Kiskasza!

Shell V-Power 100-ast kellene tankolni bele és jól megküldeni a pályán 98-as állásban. Esetleg egy reset is kellene (1 nap aksi nélkül)

Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik ez ragályos, elkaptam tőletek...... :D :lol: :D :lol: :lol:

Csak nehogy te is valami japán "vackot" vegyél.

J0hnny, most nem emlékszem a biztosítóval kapcsolatban, hogy mit mondtál.

Udi, nem tudom, hogy miért, de nem akar egyszerűen indulni. Olyan, mint a simson.

Egyet tekertetsz szivatóra, kicsit vársz, utána pöcc.

Gondolom lecsapódik a hideg hengerfalra az alkohol, és amíg nem lesz egy kis pára a motortérben addig nem akarja elkapni.

Utána meleg motornál semmi probléma.

Kiskasza, az alkohol jobban ég. :lol:

Link to comment
Megosztás:

....fiatalabb....

Tehát fiatalabb Opel.Gondolom még1 Caravan. :lol: Gondolom melósverdának......

Jóólgondolom?? :lol:

Csak nehogy te is valami japán "vackot" vegyél.

Nézzünk már néhány dolgot, mint pl. értéktartás ill. megbízhatósági statisztika.Aztán lehet vacakozni..... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.