Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szép autód lett Tibii!! :D

Ne Tibizz!!!! <_< :lol:

Holnap beszélek a biztosítóval, remélem kapok valami hihető időpontot, utána csörgetlek.

Hoopppp ezt kihagytam.

Nagyyooon dögös a hátsó lanyóóóóóóóó :huh: :D

Köszi, eddig mindenkinek tetszett.

Pénteken 17:00-ra megyek Valkaiékhoz aki gondolja ott rá tud pillantani a gépre élőben.

Este nem valószínű, hogy leszek, mert Kürtre megyünk.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg a derekam lett kész.

Egy 1 nap alatt eljutottam odaáig hogy meg tudtam vizsgáltatni, pedig eü dolgozó vagyok.

Orvosi javaslatra, kenegessem stb, ha nem tudok melózni akkor menjek a háziorvoshoz.

Nem akartam belenyugodni, hogy ennyivel leráznak.

Aztán addig tepertem míg szereztem egy MR kérőt, és ki is derült, hogy gerincsérvem van.

Holnap megyek és az orra alá dugom a leletemet ennek az okos idegsebésznek, aki ma le sem sz@rt nagyon.

Link to comment
Megosztás:

Ha kezeket vissza tudnak varrni...... <_<

Kérdés működik-e.

Az aki ezt műti (az idegsebész), az nem igen foglalkozott velem.

Azt mondta, hogy ha nem tudok dolgozn menjek el hazidokihoz :huh:

Mondom ez eddig ok, de igy nem tudom meg mi bajom.

Aztan a kapcsolatoknak koszonhetoen írt egy doki MR kerot, amin ki is derult a gubanc.

Amúgy kórházi dolgozók javasolják, hogy ha műteni is kell, azt ne itt tegyem.

Link to comment
Megosztás:

Jól láttam,hogy 5 ajtós hátsólámpák lettek behekkelve? <_<

Ezt az ötletet sem vettettem még el igazán, ha összehozható akkor valami kristálylámpa-szerűséget kellene belerakni, vagy nem is tudom.

De most az eredeti van elvágva, és a féklámpa csatija felcserélve a ködlámpával. Viszont most, aki elolvassa azt meg kell ölnünk, hogy a titok titok maradjon. :huh: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ha kész lesz eladom a picsába,elegem van belőle :D ...a héten megtoltak egy opel campoval.

:D épp este hallottam a törpénteket... :lol:

Viszont, azért nem kellene egyből eladnod, most gondolj bele, hogy milyen sz@r lett volna, ha mindezek a koccok a DEZSŐ-vel törpénnek... :huh: akkor most azt akarnád eladni? <_<

Szóval, valahol, jó ez a corsa, csak most épp peches napjaid voltak... :D

Link to comment
Megosztás:

Speedman: Bárcsak ilyen rendezőm lett volna a Jacknél!

Kirk Lazarus: Jacknél?Miféle Jackről beszélsz?

Speedman: Jámbor Jack.

Kirk Lazarus: Persze!Jámbor Jack,ja.Ott mindent beleadtál,mi?Tényleg hoztad tokkal,vonóval,mi?

Speedman: Köszi.Kössz.Tényleg.Nagyon mélyreható élmény volt.Tudod én csak hoztam a figurát.Sok retardáltat tanulmányoztam.Együtt voltam velük,figyeltem,megnéztem,hogy retardáltkodnak.

Kirk Lazarus: Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.Érted?

Speedman:Ja!Átélni.Ja!Pontosan.Tudod volt olyan,miközben a Jacket csináltam,amikor tényleg kretén voltam.De igazán kretén.

Kirk Lazarus: Baszki!

Speedman: Fura módon csak fel kellett magamat szabadítanom,hogy elhiggyem,hogy OK,hogy az ember hülye.

Kirk Lazarus: Gyengeelméjű.

Speedman: Az.

Kirk Lazarus: Totál idegbeteg.

Speedman: Pontosan.Agyilag gagyi.

Kirk Lazarus: Fékegyelmű.

Speedman: Az.

Kirk Lazarus: Te voltá' a legbal######abb ###### a világon.

Speedman: Mikor a szerepet játszottam.

Kirk Lazarus: Má' mint a szerep szerint.

Speedman: Amikor Jack voltam,igen.

Kirk Lazarus: Az.Jack.Nagy Bal###### Jack.

Speedman: A végére már olyan volt,hogy azt mondtam: - Várjunk csak!Annyira kiengedtem,hogy nem tudom,hogy fogok visszajönni innét.

Kirk Lazarus: Ja.Űté a kádba aztá' röhögté' rajta fingasz.

Speedman: Ja,ja.Tudod annyira őrület volt ez az egész.

Kirk Lazarus: Mintha higannya' dolgoznál.Ez tudomány haver.Művészet.

Speedman:Ja.

Kirk Lazarus: Te művész vagy.

Speedman: Hát ez a szakmánk,nem?

Kirk Lazarus: Ja.

Speedman: Ja.

Kirk Lazarus: Le a kalappal öreg.Főleg,hogy az Akadémia eztet nem komálja.

Speedman: Mi?Micsoda?

Kirk Lazarus: Nem mondod,hogy nem tudtad?Sose szabad fullba nyomni a kretént.

Speedman: Hogy érted?

Kirk Lazarus: Figyejjé'!Dustin Hoffman,Rain Man.Kreténnek tűnt,kretént játszott,nem vót kretén.Fogpiszkáló,kártyatrükkök.Autista.Naná!De nem kretén.Aztán gyütt Tom Hanks.Forrest Gump.Lassú igen.Kretén talán.Járógép a lábán,de Nixon behugyozott tőle és megnyert egy ping pong versenyt.Tehát nem kretén.Peter Sellers,Isten hozta,Mr..Infantilis igen,de nem kretén.Te meg full kretént nyomtá'.Sose nyomjá' full kretén!Nem hiszed el?Kérdezd Sean Pennt!2001,Nevem Sam.Rémlik?Full kretén vót,Oscar bácsi meg nem gyütt.

<_< :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.