Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

J0hnny!

Láttom megint misére fogsz menni....szóljál ha esetleg másik műszerfalat szeretnél. <_<

De csak miután az enyém is elkészült, addig nem lehet hozzányúlni másikhoz.

Mondjuk tegnap egy BMW is várta a jobb sorsát a kapu előtt, bent egy Astra állt új elejével, az enyém meg nem látszott a kapuból.

Remélem a sok meló miatt mielőbb kikerül már az enyém is a műhelyből. Persze lesz még meló utána vele, plazma, komfort modul, belső világítás késleltető, hátsó lámpa elektronika, ablaktörlő kapcsoló, új ülés+fűtés.

Link to comment
Megosztás:

De csak miután az enyém is elkészült, addig nem lehet hozzányúlni másikhoz.

Mondjuk tegnap egy BMW is várta a jobb sorsát a kapu előtt, bent egy Astra állt új elejével, az enyém meg nem látszott a kapuból.

Remélem a sok meló miatt mielőbb kikerül már az enyém is a műhelyből. Persze lesz még meló utána vele, plazma, komfort modul, belső világítás késleltető, hátsó lámpa elektronika, ablaktörlő kapcsoló, új ülés+fűtés.

Nyugi van!Beszéltem ma Ferivel,Corsa csak utánad jön,de a tiédet ma nem tudta átvinni és elkezdeni,mert szakadt az eső,szarrá ázna az egész szétszedve.Annak meg nincs értelme.

Link to comment
Megosztás:

Gepárd is beszélt Ferivel... mondta, hogy vasárnapra kész az ővé...

csak azt nem mondta melyik vasárnap... :D <_< :huh:

Én mondtam Ferinek,hogy az enyém nem sürgős,inkább Pistié legyen kész,ha kell megyek hétvégén segíteni legózni,csak az volt a baj,.hogy szakadt az eső,így nem tudta elhozni,mert szarrá ázott volna a szétbontott kasztni.

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Nem tudom elégszer elmondani: THX THX THX a helpet! :D :P :D

NM.A többit tudod! :D <_<

Amúgy megoldódni látszik a lassú Internet ügye, ugyanis Kmét elb@szott központjában, ott ahol lakunk b@zzegg, csak 2G-s lefedetség van.Ezért ilyen kibeb@szott lassú ez a száljbavert szolgáltatás.Egy zsebkendőnyi területről van szó.Mi pedig éppen ott lakunk.A max. adatforg. pedig jó esetben 456kbit/sec.Ez igazán remek. :huh:

Asszem holnap bemejek ahhoz a csajhoz aki ezt nekem eladta, és a Malom központ malomkövén fogom seggbeqrni, aztán lenyomom a torkán ezt a xart.Ugyanis baxta pontosan megnézni, hogy nálunk mijaszitu, csak úgy exhas mondott v.mit, én pedig balga módon elhittem.... :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.