Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hétfőn Losi átveszi a többi cuccot a corsához és mehet Ferihez generálra!

Holnap kigurulok vele,Gepárd gépét megnézzük hogy áll,aztán ha az kész van megy a corsa is a kés alá!

Holnap gyere erre a Dezsővel, visszafelé felvesszük a "Prézlit", és mehetünk a Ferihez.

Bazsi volt nálam ma, adtam neki egy tarcsi féktisztítót.

Mondta, hogy vettek egy krumpliszedőt, így már nem kell kézzel túrni a földet szedéskor.

Jövő vasárnap én megyek hozzá, remélem már saját kocsival.

Link to comment
Megosztás:

volt egy kis sikerélményem a héten

egyik nap fölhívott egy indiai: értettem mit mond és ő is értette én mit mondok, könnyedén

pedig állítom nincs nehezebben érthető akcentus az indiainál...

ha ott áll veled szemben akkor se jön le mit vartyog, nyelvtanuk helyes, szókincsük is, de a kiejtésük aaaaz borzalmas...

talán még a franciák lehetnek pariban velük

Link to comment
Megosztás:

Johnny, majd megnézem azt a bexarást ám! :huh:

Orsolyám ma vérfrdőt rendezett.Anyósnál nekiesett a ház sarkának és felrepept a fejbőre.Mivel Timi hozta kézben a garázsba, kisit beparáztam, ugyanis baromi erős vérzés volt, mert Timi nyaka, pulcsija, Orsi keze, arca és pulcsija is egymerő vér volt.Szóval mint egy durva leszámolásnál.Valamint az is durva volt, hogy mire végeztem a letisztításával a sebnek, a baromi erős vérzés úgy állt el, mint ha befalazták volna.Kisit kísérteties volt, mert hasonlót anno Flóra produkált, mikor a kutya megmarta az arcát, aztán a durva sebek kb. 2 nap alatt helyrejöttek.

Irány a baleseti, dokira várni kellett, mert 2 súlyos sérült motorost hoztak be.Azok meg egyáltalán nem javították az én nagymotorról szóló álmaim megvalósítását, legalább is ahogy feleség 1.0 szemeiből kinéztem. :D

Szóval nagyobb volt a riadalom mint a tényleges baj szerencsére, Orsolyám a dokival kézen fogva csacsogva jött ki a vizsgálóból.Állítólag v.mi baromi erős sebfertőtlenítőt kentek rá, ez a kis görcs meg meg sem rezzent.Az ápólók meg csak néztek bután.... :D

Összeségében tartlamas nap volt...... <_<

Link to comment
Megosztás:

volt egy kis sikerélményem a héten

egyik nap fölhívott egy indiai: értettem mit mond és ő is értette én mit mondok, könnyedén

pedig állítom nincs nehezebben érthető akcentus az indiainál...

ha ott áll veled szemben akkor se jön le mit vartyog, nyelvtanuk helyes, szókincsük is, de a kiejtésük aaaaz borzalmas...

talán még a franciák lehetnek pariban velük

Mit akarsz te Indiában? <_<

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy a viccekbe kéne, de a név miatt inkább ide:

"Pokoli fejfájás...

A doktor azt mondta: - Joe, a jó hír az, hogy meg tudom gyógyítani a fejfájását. A rossz hír az, hogy ehhez kasztráció szükséges. Ön egy nagyon ritka állapotban van, amelynek az az oka, hogy a heréi nyomják a gerincét, és a nyomás okozza a pokoli fejfájást. A nyomás megszüntetésére az egyedüli mód a herék eltávolítása.

Joe döbbent és komor volt. Ezek után lesz még miért élnie? Nem tudott elég ideig koncentrálni a válaszhoz, úgy döntött, nincs más választása, mint menni a kés alá.

Amikor elhagyta a kórházat, 20 év óta először nem fájt a feje, de úgy érezte, hiányzik egy fontos része. Ahogy ment az utcán, rájött, hogy más személyiségnek érzi magát. Új kiindulásból új életet kezdhet. Meglátott egy férfiruházati boltot, és azt gondolta: - Ez az, amire szükségem van! Egy új öltöny.

Belépett, és mondta az eladónak: - Szeretnék egy új öltönyt. Az idősebb szabó szemügyre vette. - Lássuk csak ... 44-es méret. Joe nevetett. - Igaz! Honnan tudta?

- 60 éve vagyok az üzletben!

Joe felpróbálta az öltönyt. Tökéletesen állt.

Mialatt Joe csodálta magát a tükörben, az eladó megkérdezte: - Mi a véleménye egy új ingről?

Joe egy pillanatig gondolkodott, aztán azt mondta: - Igen.

Az eladó szemügyre vette. - Lássuk csak ... 34-es ujj és 16-1/2-es nyak.

Joe ismét meglepődött. - Igaz! Honnan tudta?

- 60 éve vagyok az üzletben!

Joe felpróbálta az új inget. Tökéletesen állt. Mialatt a gallért igazgatta a tükörben, az eladó megkérdezte: - Egy új cipőt? Joe lendületben volt: - Igen!

Az eladó megnézte Joe lábát. - Lássuk csak ... 9-1/2 E. Joe elámult. - Igaz! Honnan tudta?

- 60 éve vagyok az üzletben!

Joe felpróbálta az új cipőt. Tökéletesen illett a lábára. Kényelmesen lépegetett körbe az üzletben; az eladó megkérdezte: - Mit szólna egy új alsóhoz? Joe gondolkodott egy másodpercet, aztán azt mondta: - Igen!

Az eladó hátralépett, megnézte Joe csípőjét. - Lássuk csak ... 36-os méret.

Joe nevetett. - Most megfogtam! 18 éves korom óta 34-est hordok!

Az eladó a fejét csóválta. - Nem hordhat 34-est! Egy 34-es alsó felnyomná a heréit a gerincéhez és pokoli fejfájást okozna!"

Link to comment
Megosztás:

Főnix hadművelet 2.0?

Annyira azért nem gáz a dolog,amúgy is ment volna kasztnishoz a nyúlványok javítása miatt,így kicsit hamarabb lett belőle aktualitás és egy két dolog új lesz.

Mondjuk az eleje már kapott egyszer,mert a zárhíd nem a gyári,most pedig felkerül majd padra ellenőrzésre,hogy minden rendben legyen.Jó kezekben van,ott gyógyul ahol Dezső és ahol Gepárd gépe is.

Link to comment
Megosztás:

<_<

azért kapott ez rendesen... amikor mesélte J0hnny, nem gondoltam, hogy ennyire összetört... :huh:

Annyira nem vészes, csak sok minden elment rajta.Viszont az a nevetséges a dologban, hogy pl. a lámpák darabja 3600ft, zárhíd+tűzfal 7300ft, új UGY. lökös 5000ft, géptető bontva 13e.ft, hűtő szintén bontva 10e.

A kérdés csak az, hogyért legózza össze majd a rozsdavadász! :D

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem vészes, csak sok minden elment rajta.Viszont az a nevetséges a dologban, hogy pl. a lámpák darabja 3600ft, zárhíd+tűzfal 7300ft, új UGY. lökös 5000ft, géptető bontva 13e.ft, hűtő szintén bontva 10e.

A kérdés csak az, hogyért legózza össze majd a rozsdavadász! :D

Jaja, ráadásul FEKETE géptető.. <_<

De szerintem, a legózás sem lesz annyira vészes összeg... :huh:

De minőségileg, meg ott van :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.