Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Melóba jövet láttam egy kis "öszeakadást" a mindszenti/Szegedi út #-ben.Egy Fabia és egy Megane II akadt össze.A Fábia húzta a rövidebbet, elég rondán leélődött az eleje.A Meganeban szinte jelentéktelen sérülések keletkeztek.

Elég gázos ez a hely.Nagyon écnél kell lenni csúcsidőben. :lol:

Link to comment
Megosztás:

há nem nagyon bővül a krumpliszedő lista...

Jó lenne ha megpörgetnénk kicsit, aztán Gepárdnál betonozunk, füvesítünk, és nem tudom kinél mit kell még az idén, de pl nálam is lenne egy kis betonozás.

Ha valakinek jönne ismerőse aki nem opeles az is jó, bár lassan mi sem vagyunk azok :lol:

kicsit nagyobb lelkesedést :lol:

egyébként én is a hátam közepére kívánom a krumplit de csinálni kell mert Bazsi kérte és kész...légyszi na légyszi :lol:

Ha tudok,megyek hétvégén,de semmit nem tudok még hogyan alakul a hétvége.Lehet meló lesz.

Link to comment
Megosztás:

Ebként a stifti 6L-t evett városban...... :lol:

Úgy veszem észre csökkent a fogyi,bár most nem toltam neki.Valahogy a moci hangja is csendesebb.Ennyit számítana,hogy tiszta az EGR? :lol:

Másrészt reggel amikor indítok Flextek bekapcs.Akkor kell,mert fulllákol,de utána(kb 5perc)kikapcs és olyan egyenletes az alapjárat,mint állat.Nem tudom eldönteni,hogy mikor müködik a flextek és mikor nem.Lehet nem is kell,mert a lambda annyira megvan bolondulva? :lol: Ha lesz időm menni kell Gubacsihoz.

Link to comment
Megosztás:

Úgy veszem észre csökkent a fogyi,bár most nem toltam neki.Valahogy a moci hangja is csendesebb.Ennyit számítana,hogy tiszta az EGR? :lol:

Másrészt reggel amikor indítok Flextek bekapcs.Akkor kell,mert fulllákol,de utána(kb 5perc)kikapcs és olyan egyenletes az alapjárat,mint állat.Nem tudom eldönteni,hogy mikor müködik a flextek és mikor nem.Lehet nem is kell,mert a lambda annyira megvan bolondulva? :lol: Ha lesz időm menni kell Gubacsihoz.

Kikapcsolt FlexTeknél gázadásra befullad a gép.Szal ott tudod megnézni, hogy műxik-e.Álló helyzetben valszeg tol eleget majd az AC, ezért mondom azt, hogy inkább menet közben nézd majd meg.

Link to comment
Megosztás:

J0hnny!

Ha kizárólag E85 van a tankban akkor kérlek ne kapcsold át benya állásra a flexteket, szegény mocivezérlő így soha az életben nem fog átállni. Ha már teljes a káosz akkor kell egy napos aksi levétel (reset). Másnap aksi vissza és kb. 8-10 perc járatás alapjáraton. Kb. 1-2 hét kell neki mire hozzászokik, hogy nem benyával megy és van flextek is benne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

J0hnny!

Ha kizárólag E85 van a tankban akkor kérlek ne kapcsold át benya állásra a flexteket, szegény mocivezérlő így soha az életben nem fog átállni. Ha már teljes a káosz akkor kell egy napos aksi levétel (reset). Másnap aksi vissza és kb. 8-10 perc járatás alapjáraton. Kb. 1-2 hét kell neki mire hozzászokik, hogy nem benyával megy és van flextek is benne. :lol:

Ahaaaa,akkor megcsinálom majd a resetet! :lol:

Link to comment
Megosztás:

4-ért odaadom az enyém csonkostul, szűrőstül :lol:

lassan 2e km óta benn van, de semmi

megnéztem a csövet, azon sincs igazából semmi komoly szenyneződés

szóval nekem biztos nincs értelme

a fekete tetős, nem a kék

Olyat csináltál mit ami a képeken van?

Szűrő is olyan benne?

Én átveszem a lurdyban csüt este tőled! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.