Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

hé te pesti!

lenne egy kérésem!

Ha hazajössz a kezedbenyomnám a korza műbizonylatát, fel kellene vinni a 1032 Kiscelli utcába, nincs messze tőled és ki kellene cserélned egy helyesre, mert elírták az adatokat.

Tehát ha van rá kapacitásod légyszi csörgess meg ha itthon vagy!

Link to comment
Megosztás:

hé te pesti!

lenne egy kérésem!

Ha hazajössz a kezedbenyomnám a korza műbizonylatát, fel kellene vinni a 1032 Kiscelli utcába, nincs messze tőled és ki kellene cserélned egy helyesre, mert elírták az adatokat.

Tehát ha van rá kapacitásod légyszi csörgess meg ha itthon vagy!

Ok!

Viszont aszem elmegyek ezért még ma:kartámasz.

Amikor olvastam,hogy vettél beugrott,hogy mi is hiányzik nagyon belülről.Dezsőben nagyon megszoktam már.

Link to comment
Megosztás:

Viszont aszem elmegyek ezért még ma:kartámasz.

Azért jól nézd meg,milyen is... nem tom, emléxel-e az enyémre, még a másikban, hogy amikor kicsit jobban rá lett támaszkodva, akkor az alul lévő műanyag szét is tört... ha jól emléxek, még Veled hebrákoltuk utánna össze... :lol:

Szóval, nem biztos, hogy az olcsóbb jobb... inkább stabilabbnak kéne lennnie az alul lévő rögzítésnek

Link to comment
Megosztás:

Hello Corsások

mire hazaértem itt lett egy púpos csomi

benne ez:

Beschreibung:

Original Opel Tasche (Zubehör aus Corsa), universell einsetzbar, in schwarz mir Corsa-Emblem in grün/türkis an der Seite

Teilenummer:

17 90 411 / GM Nr. 9 121 899

2,40 volt, aki hamarabb jön érte egyet vihet, mer átmenni nem tudok, hétvégén dolgozom, de mindig van itthon vki

8af0_1.JPG

nem kicsi, belefér vagy 10 üveg sör, és el is bírja...

Link to comment
Megosztás:

most jövök a krumpliföldről.

Bazsi és Családja nevében is szeretném megköszönni Losi-nak, Morgónak a szombati segítséget!

én tegnap és ma is kint voltam, GSi Csabi asszem összefosta magát így sajnos ma nem tudott jönni, reméljük már jobban van :lol:

Krumpli van bőven a foldben, így köv hétvégén ugyan ez a lemez, reggel 8 tali Bazsinál, és irány a föld.

Jó lenne ha sokan mennénk mert nagyon sok van kb 1.6ha a teljes ebből még 1.1ha maradt.

Tehát a találkozós topikban ismét indítok egy listát...

és nem csak szedés, hanem zsákolás, válogatás...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.