Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

8 körül megyek érte! :lol:

Királyság! :lol: Meg az órás dolog ish! :lol:

Nekem pedig elhozták a melóhelyhez a gépet.Megy, fékez, teszi a dolgát.Egynek jó lesz.Valkai mesterrel sikerült konzultálnom, lesz nála hátra is autómata övfeszítő.Ugyanis a gyereküléseket v.mivel rögzítenem kell.

340e.-ért kaptam meg végül.

Nem vagyok felhőtlenül boldog, ez most csak tényleg kényszermegoldás.....

Link to comment
Megosztás:

Talizunk,megnézzük a tüzijátékot és meglátjuk mennyire vagyunk egy hullámhosszon!

A lakás üres,haverok nyaralni vannak! :lol:

Erkély van, mert akkor te is lőhetsz a levegőbe párat....figyelmeztetőleg....a tüzijáték mellé :D :lol: :D

Akkor mos'má' nembeszélünk?Vagy miva? :lol: :D :D
A ződdel' eladtad a maradékot is? :P :D

Látom ám, hogy poén volt. :D

Amúgy ma ismét besszéltem a B. Ferivel.

Az "új" ajtók is rendesen voltak már gittelve, szal játszott vele amíg tökéletesen odapasszoltak a helyükre.

Elvileg kész a lámpa rész is, mostmár festés.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit tele a tököm az új melóhellyel,alig van szabadidőm.Ha a béremen ez nem fog meglátszani azonnal lépek máshova.

Viszont ami a legrosszabb,hogy a Morzsával sem tudok foglalkozni,annyira szedném már szét és raknám rendbe belül,de nincs szerszám és hely.

Amint lesz szabad hétvége borítom szét a belsejét,hifi és más cuccokat rendbe kell rakni.

Mondjuk nem bírtam már és vettem ablaktörlőket,előre izzókat meg ilyen apróságokat,szerelgettem egy picit. :lol:

Losi!

Kövi héten otthon lesz a Morzsa az átíratás/eredetiségvizsga miatt!Elvinnéd majd Gubacsi mesterhez egy kis herélésre,ha szépen megkérlek? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma pl egész nap ügyet intéztem,szerintem teszt volt,hogy mennyire vagyok talpraesett! :lol:

Reggel kaptam egy címet,egy nevet,egy telszámot és hogy hozzak vigyek cuccot és hívjam fel a fazont és stb stb.

Na be a cégesbe,klíma be,bumeráng üvölt és irány törökbálint.Aztán onnan vissza a gyömröire.Öröm volt.Olyan stau volt,mint állat,de valahogy nem izgatott.Fizetik,ülök a hűvösben,ki a rákot izgat? :lol:

Aztán el is intéztem a Bosch-nál mindent,szállítókat is megírtam,raktárost leosztottam stb stb.

Na akkor menjünk a céghez.

Állok az éles sarok elötti lámpánál.Kuplung be...erre lent marad!Azt hittem szívbajt kapok!Kurv@ francia dög! :lol: (pözsó partner)

Mázli volt,hogy ott lejt az út.Elakadásjelző bekapcs lassan gurulni kezdtem a lejtőn,félre álltam.Még jó,hogy épp üresben voltam.

Aztán megnéztem mi a baj,hát kiakadt a kuplung bowden.Vissza akaszt és gyí tovább!

Visszaértem a céghez,mondtam a föninek mi van,majd meg lesz csináltatva.Gondoltam nekem 8,ha majd más valaki alatt carik be,az szívni fog vele.

Aztán kérdezte,hogy minden ok?Mondom jah,minden el van intézve,papírok megvannak.Csodálkozott,hogy egyszer sem hívtam.

Délután olyan jó volt beülni a Morzsába,a csigaevők nem tudnak kocsit gyártani. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.