Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Az a vadállat rács kinek lesz fenntartva (tudom, pakolós, csomagelőremozdulásmegakadályozós...)? :lol:

az nem vadálatrács, hanem kapaszkodó a csajoknak :D csajozós autó lesz

lesz rajta nagy kerék, szárny, sötétítés, első ködlámpa, lökös toldat, színrefújás, ledes lámpa, projektoros lámpa xenon, hifi

és opelklubos matrica :lol: :lol: :lol:

és ez teherautó tehát adózás szempontjából ideális lesz ha végre nálam lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

az nem vadálatrács, hanem kapaszkodó a csajoknak :D csajozós autó lesz

lesz rajta nagy kerék, szárny, sötétítés, első ködlámpa, lökös toldat, színrefújás, ledes lámpa, projektoros lámpa xenon, hifi

és opelklubos matrica :lol: :lol: :lol:

és ez teherautó tehát adózás szempontjából ideális lesz ha végre nálam lesz :lol:

Én tok egy jó corsát már csak 450 az ára vagy 460 adok vele eredet vizsgát is az árban. 460 természetesen kerekek nélkül eredet vizygával. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gepárd!

Megnézem a MIO GPS-t de lehet, hogy el kell vinnem 3-4 napra... :lol:

Na majd mondom a gazdájának, mert ő meg valamikor nyaralni akar. Délután egyeztetek vele.

Voltam autót nézni. Feri szerint nem sokat kellett húzatni.

Ajtók fenn, híd, tárcsás fék alatta. A lámpákat megcsináljuk, és hétvégre felmegy a sárvédő is.

Utána festés, futóműves, és gyí!

Link to comment
Megosztás:

Én tok egy jó corsát már csak 450 az ára vagy 460 adok vele eredet vizsgát is az árban. 460 természetesen kerekek nélkül eredet vizygával. :lol:

ennyi pénzem sajnos nincs játszani. de ha kölcsönadod pár napra :D járatom picit :lol:

haza nem vinném csak blokkónám :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek Balatonfenyvesről.Avíz faca, akárcsak a cajok.a klaviatúra viszont borzalam.Egy parti, ingyenes netezőhelyről írok.Kb.ennyit.

A többit majd személyesen. :lol: :lol:

Jó nyaralást, és ne nyomd ki a szemét a következő kocsimnak (nagyon remélem hogy összejön)

Link to comment
Megosztás:

Eladó a Trabim.

Azt a Győzikés hétszázát!!! Nagyon sukár!! :lol: :lol:

Az én első autómnak meg ALV-319 volt a rendszáma.

Ez nem a pillangón készült? :lol: :lol: :lol:

Akár ott is lehetne... De ne linkeljünk már ilyeneket, Demo meglátja, hogy X25XE mocit is lehet a corsába faragni, és nem lesz nyugodalma...

Wolfi mit keresel Fenyvesen, nem másik városba indultatok véletlen?

Link to comment
Megosztás:

nem kicsit felejtős ez a Johnny gyerek!

tegnap megrendeltette Zsoltiékkal a kuplungját, aztán felhított engem és megrendeltette velem is.

így ma két kuplungot rendeltünk neki. az biz soká kopik el :lol: viszont csak dupla annyiba fog kerülni.

szerencsére vagyunk olyan viszonyba a Kis és T-vel, hogy egyet visszaküldtem.

de ne csináljunk segget a szánkból ha lehet!

és vigyázzatok a pestivel mert kezd elszaladni vele a ló :lol: :lol: :lol:

Te csak azt felejted el,hogy azon a napon temettük el a nagyapám,annak is örültem,hogy tudom hol vagyok...

Azt hiszem tényleg az utolsó volt,hogy kértem tőled szivességet,másrészt az ucsó alakalom volt,hogy Zsoltiékhoz vittem az autóm. :lol:

Miért kell okkoskodni abban,mit mikor cseréltetek ki az autón?Fizettem érte,nem?

Tudom,hogy nem kellett volna a komplett kuplungot,de ki lát bele?Nincs időm hetente szétszedni most.Én elmerek vele indulni bárhova,de anyámék féltek tőle,hogy alattuk áll meg.

Amúgy én is megnéztem a kivett szettet és igen is csere érett volt.

Másrészt nem hiszem,hogy a Kis és társa kapcsolatod emiatt menne tönkre,mert vissza mondtál egy megrendelést.Előfordul.

Úgy látszik még mindig nem feltűnő számodra,hogy miért hagyunk ki mostanában minden klubos partyból,de egyszer csak megvilágosodsz majd...

Anyámnál is elrugtad a pöttyöst,nem a megfelelő személy arra,hogy panaszkodj neki és elő add a nagyvállalkozós stílust.Mondjuk ez engem csak annyiban érint,hogy utána engem hívott fel,persze pont melóztam,nagyon örültem neki.

Persze megint én vagyok a szarkavaró és rajtam kivül soha,senki nem hibázik.

Link to comment
Megosztás:

Az előbb mentek el innét a tanuló csajok, egész jól eldumáltam velük.

Lehetne máskor is hasonló napom....

Békéscsabán nem értettük miért van lefóliázva a kirakat,aztán rájöttünk.

Ennyi jó csajt egy városban...amikor leszedték nem győztük kapkodni a fejünket.Persze este felé már voltak beszólások is,a villanyszerelő,burkoló,festő brigád egyszerre ordított,vonyított! :lol:

Csütörtök délben pedig Veterán tali volt a sétáló utcában,pont a pannon előtt.Ki is mentünk egyből és nézelődtünk,volt egy nagyon szép A Reci is!

Link to comment
Megosztás:

má ne is haragudj!

a családodban te lehetsz főnök, de ezt kiabálással nem érheted el!

Az, hogy te mit javíttatsz az autódon a te dolgod, az is, hogy mit leszarom nem az enyém, csak minket ne szívass!

Nem tudom milyen a kuplungod, én mentem vele ki meg vissza is, nem éreztem semmit rajta. De neked más a füled ez sem baj.

De én is kimoshatom a szádat ha hazaérsz mert így nem beszélünk. nekem is van sok bajom de asszem gondolkodás nélkül elválaltam és teljesítettem amire megkértél. ezt gondold át, aztán basszál le. és tegyél rendet otthon, ha meg kavarod a szart azt mond el mindenkinek mert így elszólás esete forog fenn.

egyébként meg dúljál-fúljál, jól basszál ki velünk és pukkadj meg egyedül.

Zsoltiékat meg nem kellene utasítanod, max szívességet kérhetsz tőlük, amit megintcsak megkaptál. Majd ott is kérj elnézést abból nem lehet baj.

mert ők is teljesítették amit elválaltak!!! ezt vésd a fejedbe!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.