Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

PJoc!

Részvétem....mostanában tényleg elég aktívak a vadak, sajnos ilyenkor még a vadásztársaságnak is kellene szólni.

Kiváncsi leszek a fejleményekre ha a vadásztársaság nem fizet, mert nem az övé a vad, a biztosító nem fizet, mert az őzikének nem volt felelőség biztosítása, akkor perelni kell és hiába hivatkoznak FM valamilyen rendeletre a bíróság nem fogja méltányolni és fizetnie kell a vadásztársaságnak, akkor is ha volt jelzőtábla. Viszont 1-2 évig eltarthat a dolog...

Link to comment
Megosztás:

Mire gondolsz????Ez még így képen is a jobbak közé tartozik,legalábbis azt hittem :S

V.hogy kevésbé lestrapáltnak tűnik mint a Beige metál.A fehér a tetejébe kosztűrőbb, és ha neadj'Isten szükséges, olcsóbban is javítható.

nembeszélve arról, hogy pl. apróság, de szép a kormánya, bár az ülése kissé ki van ülve.Az elemek látszólag a helyükön vannak, de pl. a beigénél a géptető kissé furi.....

Meg ilyenek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

V.hogy kevésbé lestrapáltnak tűnik mint a Beige metál.A fehér a tetejébe kosztűrőbb, és ha neadj'Isten szükséges, olcsóbban is javítható.

nembeszélve arról, hogy pl. apróság, de szép a kormánya, bár az ülése kissé ki van ülve.Az elemek látszólag a helyükön vannak, de pl. a beigénél a géptető kissé furi.....

Meg ilyenek. :lol:

Szerintem is megkiméltebbnek tűnik a fehér,de Tomi a fehérre mondta hogy felejtős.....Egyébként meg érdemes megnézni a használtautót miket árúlnak :lol: Botrányos állapotú autók vannak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

V.hogy kevésbé lestrapáltnak tűnik mint a Beige metál.A fehér a tetejébe kosztűrőbb, és ha neadj'Isten szükséges, olcsóbban is javítható.

A kosztűrés az baromság, mert a beige-n sokkal kevésbé látszik a kosz, tapasztalat.

Az viszont a sedánra igaz, hogy ha hátul kell valamit cserélni az kicsit macerásabb, mint az 5 ajtósnál.

Még a sedánhoz annyit, hogy a hátsó lökösről a fekete csík szélén pattog a festék, ez tipikus, mind ilyen.

Én most sajnos nem vagyok elég mobil, hogy megnézzem bármelyiket is.

Link to comment
Megosztás:

tegnap lengéscsillapítot cseréltem a gazdaságos retteneten mer' " hintázik a kis feneke" mondta a gazdája

csavarozok-csavarozok erre: na menj innen ez olyan könnyű hogy én is meg megcsinálom és elzavart kezében a 19essel...

azon meg se lepődött, hopgy beletörtem a csavart a motortartóbakba...

semmi hiszti, ott lógott a motor a semmibe, egy rossz félhangsúly se...

ma kipufftartó gumit cserélt...

(amíg nem voltam itthon)

megh vagyokh lepve...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.