Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

az a baj h nincs választék, szinte mind gsi, Johnny szerint válasszam azt, de én félek tőle

1. túl gyors

2. sokat kajál

3. sztem túl vannak hajtva, ha már az ember gsi-t vesz nem 50-el jár

de nekem rémisztő az a túl nagy erő, nyugalomra vágyom

S, mi lenne akkor, ha cabrió helyett inkább kecót néznél? Aztán ha kisímultak a dolgok, vennél cabriót?Hm? :lol:

Link to comment
Megosztás:

S, mi lenne akkor, ha cabrió helyett inkább kecót néznél? Aztán ha kisímultak a dolgok, vennél cabriót?Hm? :lol:

nekem nem kecó kell, elalszom én akárhol, megedzett az élet. nekem most cabrio kell a lelki békémhez, lehetőleg opel, még a bmw e30-on gondolkodtam de marha drága szal marad a gazdaságos opel

Link to comment
Megosztás:

jó lenne többet beszélgetnünk, akkor jobban ismernél, és jobb tanácsokat tudnál adni

Saját tapasztalat, hogy ennél okosabb tanács nincs.Aludni én pl. a saját ágyamban szeretek, a saját lakásomban.

A többi mind másodlagos dolog.

Nemmellékesen az E30 Cabrió baromi ritka, ezért baróó drága.A kadétokkal az a gáz, hogy símán rátolod még azt a lóvét, amiért vetted.Meg még jóval többet is.Az Astra cabrió már más tészta, de utcán nem célszerű ilyesmit altatni, mert v.mi elmebeteg állat felvágja a vászontetőt.Szal akkor inkább már egy pofás Coupe, v. pedig v.mi dögös 3 ajtós gépállat.Az sem baj, ha megy is! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Saját tapasztalat, hogy ennél okosabb tanács nincs.Aludni én pl. a saját ágyamban szeretek, a saját lakásomban.

A többi mind másodlagos dolog.

Nemmellékesen az E30 Cabrió baromi ritka, ezért baróó drága.A kadétokkal az a gáz, hogy símán rátolod még azt a lóvét, amiért vetted.Meg még jóval többet is.Az Astra cabrió már más tészta, de utcán nem célszerű ilyesmit altatni, mert v.mi elmebeteg állat felvágja a vászontetőt.Szal akkor inkább már egy pofás Coupe, v. pedig v.mi dögös 3 ajtós gépállat.Az sem baj, ha megy is! :lol:

de nekem fémtetős kocsim már vaaaaannnnn!!!!!!! és megsülök benne. és nekem ez a szívem vágya. mert már kipróbáltam, és tudom ilyen élmény. szóval ott van a szedánom mait imádok, de most anyu használja, de ha visszaveszik a fókuszt járnék inkább azzal minthogy vegyek másik fémtetőst.

az én életem meg jóval bonyolultabb annál mint hogy egy mondattal el lehessen intézni, na meg én se vagyok egyszerű eset, azért tartok itt 28 évesen

Link to comment
Megosztás:

Saját tapasztalat, hogy ennél okosabb tanács nincs.Aludni én pl. a saját ágyamban szeretek, a saját lakásomban.

A többi mind másodlagos dolog.

Nemmellékesen az E30 Cabrió baromi ritka, ezért baróó drága.A kadétokkal az a gáz, hogy símán rátolod még azt a lóvét, amiért vetted.Meg még jóval többet is.Az Astra cabrió már más tészta, de utcán nem célszerű ilyesmit altatni, mert v.mi elmebeteg állat felvágja a vászontetőt.Szal akkor inkább már egy pofás Coupe, v. pedig v.mi dögös 3 ajtós gépállat.Az sem baj, ha megy is! :lol:

ma néztem a 2 sedanomat egymás mellett, és rájöttem h én már 10évvel ezelőtt is a sedanokhoz vonzódtam

Link to comment
Megosztás:

és megsülök benne.

javaslom a digit klímás autókat. nekem az van ill volt. igazából pótolhatatlan extra.

ma eladtam az Opel-t. még két hétig nálam maradhat aztán át kell adnom.

Addig kell szereznem egy másikat...

Kadi te meg döntsd el mit akarsz (minden téren) és vedd meg, de csak locsolni fogod bele a pénzt akár opel akár bmw

én nem költök többet napi hasznélatos autóra ennyit mint a vectrara ezért új autót szeretnék. persze lehet egy éven belül 3 új autó kicsit sok a családban.

majd meglátjuk.

most nyalogatom a sebeim

Link to comment
Megosztás:

most vegyes érzelmekkel ülök itt mert aludni nem tudok. Egyik szemem sír vagy inkább mindkettő.

egy korszak megint lezárult. Nagyon fog hiányozni a nagy kombi, sok mindent csináltunk együtt.

Most kicsit gondolkodunk gazdaságossági számításokat elvégezzük, és tárgyalunk két héten át mint a bolond.

keresünk megfelelő vasat.

csak teherautó lehet.

így két alternatíva marad az egyik egy új fiat fioríno vagy punto van a másik egy 10 éves opel. Esetleg max 1Mig opel van Astra G esetleg

de a Fiatnak több elönyét látom céges szempontból.és mivel ebből élek lehet most nem lesz opelem egy darabig

aztán megint lesz majd...

persze ahogy ismerem magam, én sem bírom ki opel nélkül sokáig

Link to comment
Megosztás:

most vegyes érzelmekkel ülök itt mert aludni nem tudok. Egyik szemem sír vagy inkább mindkettő.

egy korszak megint lezárult.

a Fiatnak több elönyét látom céges szempontból.és mivel ebből élek lehet most nem lesz opelem egy darabig

aztán megint lesz majd...

Mindent szépen sorban, majd idővel lesz még neked sor6 3.0 24V! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép időnk van, remélem így is marad.

Ki is nyalom kicsit a vasat az áruláshoz, viszont lehet nem tudom betolni kereskedesbe, mert após gépe kuplungos és el akarja kérni a szusit jövőhéten. Így opellel megyünk valszeg nyaralni, de még semmi nem biztos. Azért használtautóra feltolom, hátha.....

Link to comment
Megosztás:

Jelentem a mai napon meg volt a tesztrepülés.... :lol: 2 db fékfolyadék tartályt sikerült szerezni 2 helyről....egy szavam se lehet csak annyi, hogy (Modo) SUPER GUT!!!!

Mégegyszer köszönöm a segítséget Morgónak és Losinak és a többieknek is.

Link to comment
Megosztás:

Jelentem a mai napon meg volt a tesztrepülés.... :lol: 2 db fékfolyadék tartályt sikerült szerezni 2 helyről....egy szavam se lehet csak annyi, hogy (Modo) SUPER GUT!!!!

Mégegyszer köszönöm a segítséget Morgónak és Losinak és a többieknek is.

Akkor királyság.Főleg, hogy igenjóó boltot sikerült összehozni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

....javaslom a digit klímás autókat. nekem az van ill volt. igazából pótolhatatlan extra....

Digitklímás Opel kabrió ?

Az max G-ből van :lol:

F-ből fehér hollóként ritkán van klímás.

kadi-nak pedig csak annyit vésnék, hogy nagy melegben nem feltétlenül annyira király a kabriózás, mert srácok elmondása alapján simán le tudnak égni, ha lent van a tető és nem figyelnek, ha nem felcsukják akkor az általában feketet tető miatt kapnak hőgutát. Azt már le sem írom, hogy mi van akkor, ha nyitott tetőben kell araszolnod a dugóban, mert ez annyira nem érint :lol:

Nagy királyság a kabrió, de nem mindig :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.