Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem értem, hogy miért kellene megemelni, nem én okoztam a kárt.

De majd holnap rákérdezek az ürgénél.

Ha emelik akkor az gáz lenne.

vazze... :lol:

Azt látom, hogy nem érted... :lol:

de megpróbálom elmondani:

1. -mivel a cascónál van önrészed is, így mindenféle képp Te jársz rosszabbul, mintha kötelezőre csináltatnád

2. -ezt majd inkább személyesen elmondom, pénteken...

de azért kérdezd meg a fickót holnap... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most volt a kárszakértő, az aki J0hnny-nál is.

Szóval mehetne cascora a dolog, nekem nincs semmiféle bónuszom, és jelen esetben nem is emelkedne a díjam sem, mert nem én vagyok a hunyó. A gps-t viszont ebben az esetben nem térítenék, csak Mabisz-on keresztül.

Ettől függetlenül megvárom a kalkulációját számlásan, és anélkül is. Illetve a kh-nál is rendeződhet a fickó biztosítása.

Felvette a gps-t is kárba, 50 rongyot írt be értékre. (ezt csak kh-ra fizetik ki vagy a mabisz-on keresztül. (gondolom, nem teljes áron)

Link to comment
Megosztás:

egy gondolat...

Az milyen, hogy a paraszt a paradicsomot a piacon eladja számlát nem ad, megbüntetik úgy, hogy belerokkan.

A biztosító meg azt mondja, hogy javíttasd meg számla nélkül és mindenki happy, a biztosító nem tartozik a számla adási kötelezettség alá, csak a paraszt a piacon? Vagy a biztosító törvényen kívüli? Különben is milyen dolog ez?

ja meg is a válasz: ez Magyarország a lehetőségek hazája.

Link to comment
Megosztás:

ja meg is a válasz: ez Magyarország a lehetőségek hazája.

Az nem amerika?

Amúgy szerintem az is érdekes, hogy a rendőrök amikor kint voltak, akkor sem volt teljesen tiszta a biztosítása az illetőnek. Csekkje volt azt mutogatta ők elhitték. Nem volt nála papír amikor a balesetet okozta, hazament a papírokért úgy jött vissza. A rendőröket ez sem zavarta, és nem is vizsgálják a dolgot.

Ha száguldozol, és felrakod a Youtube-ra akkor meg megbüntetnek érte.

Link to comment
Megosztás:

Az nem amerika?

Amúgy szerintem az is érdekes, hogy a rendőrök amikor kint voltak, akkor sem volt teljesen tiszta a biztosítása az illetőnek. Csekkje volt azt mutogatta ők elhitték. Nem volt nála papír amikor a balesetet okozta, hazament a papírokért úgy jött vissza. A rendőröket ez sem zavarta, és nem is vizsgálják a dolgot.

Ha száguldozol, és felrakod a Youtube-ra akkor meg megbüntetnek érte.

Isten hozta Magyarországon. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az este volt egy kis parti..... : :lol:

Márti uncsitesója apuka lett..... :lol:

Meg is ünnepeltük rendesen..... :D

A Faházas (Szilvási italkimérője a Petőfiben ) befejezés után, ugyanis 1 óra tájban a pultos néni kitessékelt minket..... :lol:

Megindultunk hazafelé.....én indultam először a Kullain.....egyszer csak a sötétből utánnunk eredtek a jardok..... :lol:

....Közúti ellenörzés.....Ivott szeszesitalt.....szonda.....mondom : hááááát persze..... :D

Kicsit mérges lett a közeg, amikor a második fújásra sem mutatott semmit...... :D :lol:

Visszapattantak a csodába és irány (csikorogva ) vissza a Faház elé.....

De volt annyi időnk, hogy csörögjünk a többieknek, várjanak egy picit, inkább visszajövök értük..... :D

Amikor jöttem visszafelé megláttam őket (jardokat) amint figyelnek erősen , mikor indulnak a többiek.

Megismerték a verdát és inkább elhúzták a csíkot... Én meg hazafuvaroztam mindenkit...

Igy nem lett senki rövidebb egy jogsival.... ...és a Kis Fecó is egészséges lesz.....legalábbis rajtunk nem múlik.... :D

Link to comment
Megosztás:

Az este volt egy kis parti..... : :lol:

Azért nemsemmi mentalitás ez a rendőrök részéről..... :lol:

Márti uncsitesójának pedig gratula, meg jóó babázást! :lol:

Azt akartam még megkérdezni, hogy azt a Corsát amiről beszéltünk, pontosan hol lehetne megnézni?Demó erősen érdeklődik! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ó yes! :lol: Igen, ő lenne. Nekem a lapát tetszik a legjobban! Remélem vele adja! :D

Biztos meg lehet vele alkudni :lol: Szép a színe egyébként :lol:

A bukócsövön gondolkoztam én is, mert amellett, hogy masszívabb lesz a merevítésektől az autó, még biztonságosabb is lesz,

csak, ha jól tudom, akkor csak versenyautóra vizsgáztatottba szabad (lehetni lehet bármit :lol: ) építeni, pedig tényleg biztonságosabb lenne a gép, dehát ez magyarorzság (boccs a kisbetűért)... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.