Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ha pedig ordítok a telefonba attól nem lesz jobb.

Hidd el intézem én a dolgokat, de te is nagyon jól tudod, hogy 2 nap alatt nem lehet.

Egy szóval nem mondtam,hogy ordíts,csak meg kell őket fenyegetni.

Nekem meg volt a kecskeméti K&H-s kárszakértő száma,most nem tom merre van,de azt tudom hol lakik.

Egy fiatal srác,műkerti,valamilyen Szabolcs.

Link to comment
Megosztás:

Közben a cascomra bejelentettem a kárfelmérést, majd egyezkedik a két biztosító.

Ezt nagyon kár volt.... :lol:

Azt mondják okosok, ha cascora csináltatom akkor emelkedni fog a díja, csak nem értem miért, a két biztosító majd lejáttsza egymás közt, nekem miért kellene emiatt többet fizetni?

Azért, mert a cascó az akkor is fizet, ha Te vagy a hibás... ergo, ebben az esetben, baromi nagy hülyeség volt bejelenteni cascóra... főleg, hogy amit tanácsoltam, azt sikerült is elintézni. :lol:

A DAS, tényleg, csak lerázott... nem értem, miért ajánlották a cascót... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért, mert a cascó az akkor is fizet, ha Te vagy a hibás... ergo, ebben az esetben, baromi nagy hülyeség volt bejelenteni cascóra... főleg, hogy amit tanácsoltam, azt sikerült is elintézni. :lol:

Hát ez az elintézés, még rettentő feltételes mód. Most beszéltem a kh-sokkal, és nem akarják elismerni a befizetést, mondván alkuszon keresztül lett kötve, hiányzik a csekkről a szerződésszám stb...

Szal lesz még pár kör. Meg kell várnom a kárszakit, és majd utána kapok papírt amin rajta lesz a kh-s elérhetőség, utána tudok érdemben velük egyezkedni. A cascora egyelőre csak kárfelmérés fog történni, hogy haladjak is már a dologgal.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez az elintézés, még rettentő feltételes mód. Most beszéltem a kh-sokkal, és nem akarják elismerni a befizetést, mondván alkuszon keresztül lett kötve, hiányzik a csekkről a szerződésszám stb...

Senkit nem érdekel,hogy lett befizetve.

Ha érvényes kötvény van az autóra,akkor fizetniük kell!!!

Link to comment
Megosztás:

Senkit nem érdekel,hogy lett befizetve.

Ha érvényes kötvény van az autóra,akkor fizetniük kell!!!

Ez az, hogy nem érvényes, szerintük. Annyit mondtak, hogy az első negyedévet is 35 nap késéssel fizette be a drága, a szerződés meg 30 nap után díjnemfizetés miatt megszűnik. A rendőrségi nyilvántartás szerint sem érvényes. (már azt is kiderítettem)

Most én nem fogok velük bírkózni, hogy de igen, ne nekem kelljen már bizonyítani.

Meg nem akarom az időt sem húzni tovább.

Pont a dolog rendezetlensége miatt kell a cascós kárrendezés, így legalább halad a dolog. A kh-nál meg balok vannak mindenért pestre telefonálgatnak.

Link to comment
Megosztás:

Biztos vagy ebben?

Kapsz is annyit?

Hogy mennyit kapok azt a rák tudja, de amikor beszéltem velük akkor rögtön azzal kezdték, cascora akkor csináltassam, mert gyorsabb. És ott nem géphanggal beszéltem, hanem egy privát számmal.

Egyébként ők csak szivességi kárfelmérést végeznének, ha végeznének (mert tudják, hogy van cascóm).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.