Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na azért ne kezeljük már egymás alternatívájaként a két kocsit :rolleyes: ;) ;) :lol:

Esk. semmi közöm Don_Tom alternatívájához :lol: .Makett gyönyörű kis nőci, iszonyat durva szemekkel (ha már Manta figyel) :lol: , de nálam is van 2db nőci otthon, akiért a későbbiek folyamán bőven lesz miért aggódni.A nagyobbik gyönyörű, rá azért, a kisebbik meg iszonyat dörzsölt törpegangster, rá pedig azért......mert tutira ilyen is marad.

Link to comment
Megosztás:

Fiat Grande Punto VAN Multijet lesz néki! :rolleyes:

Az nagyobb, mint a vectra?

Esküszöm nem értem, miért akart olasz autót.

A nagy hapcit is kicserélte egy kisebbre, jó tesz rá csomagtartót. Most a vecit is egy még kisebbre?

Akkor az omega projecttel mi lesz, vagy az már a múlt?

Nekem most Tomi olyannak tűnik, mint az időjárás. Eléggé szélsőséges.

Ez most nem bántás volt, csak egyszerűen nem értem.

Link to comment
Megosztás:

Most kész a Vectra kicseréltem a bakot. Megy mint a szél.

A motort is lentebb szinteztem, hogy ne járjunk úgy mint azelőtt.

A fiat a vectra helyett lesz cégesnek, az még nem világos, hogy meg kell-e válni a Vectratól, de lehet jobb lenne nélküle.

A talik után mindíg fellángol a hátsókerék láz, és ez addig így is marad amíg nem lesz egy az udvarban.

Ha elmegy a Vectra utána pár hónapon belül biztosan szerzek egy hátsókerekes opelt. Mit majd szépen szétszedek és újra összerakok, mert akkor az csak makettezni kell. Arra meg ráérek, időm van...

Losi csütörtökre lesz műszer!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.