Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma egy kisit korán kellett kelnem, mert ki kellett még meló előtt szaladnom Petőfibe némi cuccért.4:30-kor ébredtem, és 4:53-ra már vissza is értem.Forgalom semmi, sikerült némi zöldhullámra is szert tennem, igaz a Domb elkerülőn kisit meghajtottam oda és vissza is.De máshol nem mentem kimondottan gyorsan.... :rolleyes: Érdekes volt... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma egy kisit korán kellett kelnem, mert ki kellett még meló előtt szaladnom Petőfibe némi cuccért.4:30-kor ébredtem, és 4:53-ra már vissza is értem.Forgalom semmi, sikerült némi zöldhullámra is szert tennem, igaz a Domb elkerülőn kisit meghajtottam oda és vissza is.De máshol nem mentem kimondottan gyorsan.... :rolleyes: Érdekes volt... ;)

Micsoda élményed vannak már hajnalban. Nekem is lassan indulnom kellene melóba, de még ki sem látok a fejemből ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm Udinak, és J0hnnynak a tegnap esti szerelést, most már én is olcsóbban közlekedem. (kopp, kopp, kopp)

Kicseréltem a csövet is, kis gondot csináltam is magamnak, mert a gázbowden biztosítóját lelöktem, és majdnem alapjáraton közlekedtem a melóba.

Losi negszakértette, azóta működik.

Link to comment
Megosztás:

idetelepítettek hozzánk néhány tucat diák munkaerőt

főnököm odajön issue-t megbeszélni, egyszercsak mondja, hát mégis milyen már, nem furcsa, micsoda óvádosokat küldtek?!

Zoli odanéz: falkában vonulnak a hamvasbőrű miniszoknyák....

főnök: ja bocs, te nem női főnökszemmel nézed őket....

Link to comment
Megosztás:

idetelepítettek hozzánk néhány tucat diák munkaerőt

főnököm odajön issue-t megbeszélni, egyszercsak mondja, hát mégis milyen már, nem furcsa, micsoda óvádosokat küldtek?!

Zoli odanéz: falkában vonulnak a hamvasbőrű miniszoknyák....

főnök: ja bocs, te nem női főnökszemmel nézed őket....

:rolleyes: ;) ;) :lol: :lol:

Ez über LOL!

Link to comment
Megosztás:

mert nem kérés hanem kérdés!

leszarom, hogy mennyire tiszta, te is leszarod és mindenki leszarja igaz?

Nem lemosni akarod hanem kötekedni.

Bocs,de pl Mélykék Pista felhívott,hogy gond lenne-e nálam tárolni a kocsit holnapig.

Ő legalább telefonált és bizony azt tudta mondani,hogy: légyszives vagy megkérhetlek valamire stb.

Link to comment
Megosztás:

Bocs,de pl Mélykék Pista felhívott,hogy gond lenne-e nálam tárolni a kocsit holnapig.

Ő legalább telefonált és bizony azt tudta mondani,hogy: légyszives vagy megkérhetlek valamire stb.

tudom én mondtam neki, hogy neked van hozzáférhető üdvarod mert én sajna 7kor megyek dolg dunavecsére ő meg nem akar olyan korán kelni. érthető :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ugye a többi topicban az offolásnak, meg egymás basztatásának most vége?

Jön a szelidi hétvége ott kitombolhatjuk magunkat.

Úgy látom ma mindenki elég feszült, a melóhelyen nekem is volt afférom az egyik kollegával. Mindenki nyugodjon meg, egy hét múlva együtt isszuk a söröket a tábortűz mellett

Meg csapkodjuk egymáson a szúnyogokat. ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.