Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Valami nagy buccolás lehetett az 52-es úton, mert mikor jöttünk hazafelé nem is olyan régen, 2 rohammentő tépett a traumára a Nyírire.....

Az Izsákin jöttek befelé, a GAMF magasságában kiszúrtam már őket befelé jövet, aztán húzódtam is ki a jobb oldalra, mert szemből is erős forgalom volt.Most végre jó volt látni, hogy kevés birka volt aki nem húzódott ki időben.Mert láttam már olyat ish.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Kicsit kivontam magam a forgalomból.... mi a helyzet erre fele? Valamit olvastam hogy Tomi vett talán valami verdát stb de ezen kívül semmi hm

Ja Izsákin volt valami balhé én is láttam mentőt stb, sok idióta van az utakon meg persze ki ha én nem ;)

Csá Feri!

Figy má!

Rögtön egy szakmai kérdés:

B veki 1.7TD isuzu-hoz,van néked klíma nyomócsöved? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Csá Feri!

Figy má!

Rögtön egy szakami kérdés:

B veki 1.7TD isuzu-hoz,van néked klíma nyomócsöved? :rolleyes:

Az nincs sajnos, elég ritka madár... ha jól tudom általában hollandiában futottak ezek a gépek onnan ráncigáltak be elég sokat és a klímájuk nem erdeti opel szokott lenni hanem diavia és társai . De nekem sajna nincs semmilyen csövem sem hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Cyhga kartárs keres,azt mondja,hogy az új valami 100E felett van.

Szar ügy ;) meg kell gányolni oszt kész.

De B Vekinek 1.7 td nagyon gáz a klímája gyárilag is nagyon sok a rezgés és nagyon gyorsan kidörgölödik stb szóval gáz és a másik nagy gáz hogy nagy áram felvétel miatt kinyirja a generátort is viszonylag sűrün és az megint nem occsó :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Most értem haza a céges kirándulásból. Csatlakozom a többiekhez Boldog Szülinapot, névnapot az érintetteknek.

Feri!

Elhoztam tőletek egy Astra 1.4Si váltót...árat várok rá pü-ben vagy sms-ben és amint megkapom a fizut rendezem.

Gepárd!

Hétfőn már tudni fogom, hogy melyik nap lenne alkalmas utána felhívlak és egyeztetünk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.