Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

8-10 évesen már meg lehet venni! :P Kérdés, hogy megéri-e.....Meg addigra ?100000km lesz benne.....

Szerintem egy 0 kimaradt a kilóméterből.....manapság 1 év alatt megvan a százezer..... :D

Megvenni nem is lesz drága, csak fenntartani... :D

Ha eggyáltalán szét nem hullanak a mai verdák addigra...

Link to comment
Megosztás:

Lehet lekéne ugrani Gepárdékhoz egyszer Balcsira! :D

Van a dininek egy sokkel jobb otelete szépen irja be mindenki kalendariuba hogy junius 14. Jennesdorf belépő mosatani infok szerint 13-15 euro autonként, parti után éjszakaqzad itt sopronban nálam meg üszök parti terszon stb... nem kihagyható buli. valamit ha többen vagyunk megprobalok csoptos kedvezmenyt kiharcolni akit erdelek érdekel irjon össze hozzunk valamilyenjo kis összeröfit az orszag nyugati felében ( S-es poló kötelező ((( tomival majd intézzük ))))) ) :D

u.i.: BE VAGYOK ..... BASZCSIZVA :P

Link to comment
Megosztás:

Van a dininek egy sokkel jobb otelete szépen irja be mindenki kalendariuba hogy junius 14. Jennesdorf belépő mosatani infok szerint 13-15 euro autonként, parti után éjszakaqzad itt sopronban nálam meg üszök parti terszon stb... nem kihagyható buli. valamit ha többen vagyunk megprobalok csoptos kedvezmenyt kiharcolni akit erdelek érdekel irjon össze hozzunk valamilyenjo kis összeröfit az orszag nyugati felében ( S-es poló kötelező ((( tomival majd intézzük ))))) ) :D

u.i.: BE VAGYOK ..... BASZCSIZVA :P

Tavaly voltam és annyira nem estem hasra. Mondjuk szép gépek voltak bőven, meg iszonyat meleg. Legrosszabb az egészben, hogy ott itták a hideg sört én meg csak néztem, mert vezetni is kellett valakinek :D

Link to comment
Megosztás:

( S-es poló kötelező ((( tomival majd intézzük ))))) ) ;)

u.i.: BE VAGYOK ..... BASZCSIZVA B)

nagyon csúnyán össze fogjuk hányni a teraszod :D :D :P A Metroban van 3m-es asszem 6000 Ft

A Colás gyerek utánanéz, de nem ad rá sok esélyt.

Én megyek ha GSiCsabi + Gepárd is jön...Buli lesz B)

Johnny úgy is bealszik...

Link to comment
Megosztás:

akko' boríccsad akko'. :D Lányok meg strandolnak anyuméknál.Lavór/nagy műa.izé rlz! :D

Morgótól kaptam dot5.1-es fékolajt,majd cserézzük,ha lesz rá idő és hely.

A kormányművel szívás van,nem egyszerű hozzáférni a beállítócsavarhoz.Gyakorlatilag születni kell oda.Alulról sem jó,mert ott meg a bölcső van útban.

Papa!Péntek este nem kis meglepetés ért,de majd ezt msn-en kifejtem! :P

Link to comment
Megosztás:

Morgótól kaptam dot5.1-es fékolajt,majd cserézzük,ha lesz rá idő és hely.

A kormányművel szívás van,nem egyszerű hozzáférni a beállítócsavarhoz.Gyakorlatilag születni kell oda.Alulról sem jó,mert ott meg a bölcső van útban.

Mi van veled.Nem szoktál te ilyen lenni.Baxol te rendesen? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.