Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

felénk küldtétek?

Imént zajlott le a Tisza az udvarunkban, némi jéggel kísérve. ;) szerencsére csak mini jég volt.

Itt most újra lehet lesz v.mi, mert az időjárás itt kavarog a város déli része környékén...... B) :D

Pedig jó lenne, ha holnap normális idő lenne, mert szeretném kipróbálni a használtan vett, de kitűnő állapotú motoros kabátomat. B)

Link to comment
Megosztás:

Itt most újra lehet lesz v.mi, mert az időjárás itt kavarog a város déli része környékén...... B) :D

Pedig jó lenne, ha holnap normális idő lenne, mert szeretném kipróbálni a használtan vett, de kitűnő állapotú motoros kabátomat. B)

ebből már nem lesz semmi... én már látom a naplementét ;)

Holapra meg télleg jó lenne már a jóidő, mert mennék én is mocival melóba ;)

Link to comment
Megosztás:

Amilyen zuhé volt én is csak gyök 2-vel mentem, mert az égvilágon semmit sem láttam.

A bátrabbak persze mentek a belsőben, de nekik biztos sürgős volt a lámpához hamarabb érni.

A gyerekért bementem sok más szülőhöz hasonlóan kocssival az iskolaudvarra, egész a lépcsőkig, az udvaron ugyanis 4 centi víz állt.

Link to comment
Megosztás:

EGY KIS ESŐ ÉS MEGBOLONDUL MINDENKI.

én ugyan úgy autóztam csak bekapcsoltam az ablaktörlőt.meg persze szóltak a reptérről, hogy max borsónyi jég lesz de az sem túl sok. így nem is aggódtam annyira.

MA reggel leadtam a Vectra-t a mosóba, szétszedik kitakarítják összerakják...remélem :D

azt mondják a tetőkárpit is fehér lesz a mostanihoz képest B)

lehet most kellene betenni eladásra B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.