Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma reggel családom unszolására felkeltem 5:30-kor, hogy kimenjünk megnézni, ahogy a kiskőrösi hőlégballonos találkozó résztvevői elindulnak reggeli túrájukra.Nagyon szép, fenséges látvány volt, hogy ezek a nagy komótos lufik a fizika törvényei, és a beléjük fújt meleg levegő hatására elemelkednek a földtől, hogy a benne ülők, szószerint madártávlatból szemlélhessék azt, ami átlagföldihalandónak soha nem adatik meg.Sajnos eléggé költséges sport ez, mint minden ami a repüléshez kapcsolódik.

Láttam Reni apuját ish, Ők is lent voltak.

Szóval nagyon szép volt. B)

Link to comment
Megosztás:

Paksi élménytúra után még nem fáradtam el eléggé.... B) vagyis elkészült a Gsi ajtó festése kimentem Bazsihoz és felraktuk az Fx-re. Tomi is jött hűtőszilenteket cserélni kb. éjfél körül végeztünk. Hátsó szélvédő nélkül az E85 nagyon erősen érzödött csak az összes ablak letekerése után volt elviselhető. Cabrio feeling megvolt, igaz 15 Celsius fokban nem annyira élveztem. B)

Link to comment
Megosztás:

Ha Bazsi ráér, akkor a kövi 7végén is lesz projektelés..... :D Mosmá' megcsinyázom a ződet. B)

Fentről nézve olyan volt a város, mint egy makett. Mikor kiugrott mellőlem az ejtőernyős, na az nem volt semmi B)

Ma is lógott egy tag hátán rongy, de végül akkor hol esett ki a ballonból?

Link to comment
Megosztás:

Ha lesz pályanap kijönnek?

Lehetne sétahőlégballonozni.

Ha már tudunk idúpontot megkérdem őket.

Ma is lógott egy tag hátán rongy, de végül akkor hol esett ki a ballonból?

Ma nem voltam kint, de repültem már úgy, hogy ugrottak mellőlem.

Link to comment
Megosztás:

Ma nem voltam kint, de repültem már úgy, hogy ugrottak mellőlem.

Nekem csak mesélték akik ugrottak, hogy tényleg kútbaugrós a feeling.Jómagam csak MI-2ből tapasztaltam az ajtóban ücsörögve, a talpam a trepnin, aztán szóltk hogy csá! B) Ott is elég bután néztem ki, míg fel nem gyorsultam 3-4sec.Addig csak úgy Sanyi volt! B)

Link to comment
Megosztás:

a szilentek után a hiace-ra is felkerült a dögtoló kiegészítéseként még két lámpa ;)

a szerencsésebbek már láthatták is működés közben, hazafelé egy rosszul bekötött kábel miatt ugyanis tompítottnál világított minden és nem reflektornál B) B) :D

korigáltam a hibát ;)

Link to comment
Megosztás:

a szilentek után a hiace-ra is felkerült a dögtoló kiegészítéseként még két lámpa B)

a szerencsésebbek már láthatták is működés közben,...

Én is láttam, én is láttam.

Bazsinak köszönöm a parabolát Tominak a szállítást.

Este még Wolfi is beugrott pár szóra. Megbeszéltük, hogy kell egy távcső, a cseréptetős házak felett megnézni a "csillagokat". :D B)

Link to comment
Megosztás:

a szilentek után a hiace-ra is felkerült a dögtoló kiegészítéseként még két lámpa :P

a szerencsésebbek már láthatták is működés közben, hazafelé egy rosszul bekötött kábel miatt ugyanis tompítottnál világított minden és nem reflektornál B) B) :D

korigáltam a hibát :lol:

Sikerült elháríttatni a zúgást?Vagy viszafizetnek egy rakás lóvét? :P

Este még Wolfi is beugrott pár szóra. Megbeszéltük, hogy kell egy távcső, a cseréptetős házak felett megnézni a "csillagokat". ;) ;)

Helyesbítenék, 2 DB távcső kell! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Kb mibe fájna két sárvédőív cseréje Vektrán? Lemezmunka meg festés. Azt hiszem előbb utóbb esedékes lesz, a téli útsózás megtette a magét. Aztán ha már rászánom magam akkor legalább legyen rendes...

Egyenlőre még csak informálódom, jobb időben készülni B). Kmét ill. szükebb környéki megoldás érdekelne, aztán gondoltam sok ember sok mindent tudhat s megkérdezem itt.

Előre is köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Ma fehívott Deák Árpi, "titkárnője", hogy megkapta az árajánlatot, a cuccaimra, mit ki kellene cserélni a gépsasban... :D

Hozzáteszem, hogy a múltkor, még arről volt szó, hogy 15 pézért meglesz az egész...:

szilent-cser a jobb oldalon, fékolajcsere,fútómű beállítás!

Erre most meg CSAK az anyag lenne vagy 25e. B)

2 toronycsapágy,jobb oldali stabrúd-szilentek, kormánymű felújító készlet...

szóval, nem is tudom, hogy akkor egyáltalán megcsináltassam-e most, de kicsit sokallom B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.