Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem tudom, hogy köze van-e hozzá, de amióta meglett csinálva a szerviz a kocsin,kevesebb lett a fogyasztásom. B)

De az is lehet, hogy csak véletlen egybeesés... ;)

Pedig, most ebbe benne van a múlt7vége is, és szintén nem kíméltem az autót... :D

De most 8.3-ra jött ki. B)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy köze van-e hozzá, de amióta meglett csinálva a szerviz a kocsin,kevesebb lett a fogyasztásom. B)

De az is lehet, hogy csak véletlen egybeesés... ;)

Pedig, most ebbe benne van a múlt7vége is, és szintén nem kíméltem az autót... :D

De most 8.3-ra jött ki. B)

V.mi csak xar volt ott.Árpi azért cseresznyére ért hozzá! :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szépen köszönöm a mai segítséget mindenkinek.Sajnos nem sikerült amit terveztünk, de legalább minden csavart megjárattunk! :D Kivéve 2t... B)

Légkulcs lesz belőle......Én már látom.... B)

Meg kell hozzá venni minden cserélendőt,aztán nekiesünk úgy mint az enyémnek! ;)

Árpinál kinyomatod a szilenteket,aztán meglesz minden,Máténál meg fel kell lazítani azt a két csavart.

A többi már magátl lejün,ma olyan jól bejárattuk!

Link to comment
Megosztás:

Kösz Johnny a gyors telefonos segítséget! B) A tárcsáknak a külső peremét azért csak lekaptuk esztergával. B) Új betétek benne, de mondtam sógornak a hűtött tárcsát. Ha ez elkopik, akkor az kerül bele. Ja, öcsémék Corsáján pedig ékszíjat feszítettünk. Akna nem volt, én meg már nem akartam aláfeküdni, úgyhogy a kipuff zörgés úgymaradt. Legközelebb is kell valamit legalább hebrákolni! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.