Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Miskolci ismerősnél jelenleg csak hátsó rugók vannak elvileg pénteken hozza.

Elsők rugók PJoc-tól jönnek az biztosan megérkezik hétvégére tehát ha más nem az elsőket biztosan kitudjuk cserélni. :lol:

Látom J0hnny már megelőzött. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Hehe!Le vagy maradva! :lol:

A két első már úton van,péntekre itt lesz.

Annak a cseréje nagyobb meló,Morgóval már le van beszélve!

Ennyi! :lol:

Van még kérdés? :P

Lehet, tolni kell a projekten, mert megyünk le anyuékhoz hosszúhétvégézni.Ki tudnánk cserézni szombaton, de akkor gatyán állna futómű.Igaz, ezekért a gumákért nemkár.Átagyalom még1X a dolgot, és bízom benne, hogy nem kell most szombaton nekem bemenni melózni.Mert v.kinek be kell jönni..... :sowwy: Majd Gepárdal megdumáljuk, mert ennek azért kell egy laza 4-5 óra mire minden a helyére kerül majd. :lol:

Losinak mennyi idő volt a plazma beszerelés?

max. 1.5-2 óra hossza.Idő volt, mire Udi odaért és kitalálta, hogy mit, hová kössek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

max. 1.5-2 óra hossza.Idő volt, mire Udi odaért és kitalálta, hogy mit, hová kössek! :sowwy:

Akkor lehet, hogy meg kellene a hétvégén csinálni.

Majd pontosat akkor tudok, ha a konténer megérkezik, és tele lesz pakolva. De remélem vasárnapra már az is elkészül.

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet, hogy meg kellene a hétvégén csinálni.

Majd pontosat akkor tudok, ha a konténer megérkezik, és tele lesz pakolva. De remélem vasárnapra már az is elkészül.

Km.óra kiszed, szétszed, mutatók le, számlapok le, aztán új számlap rá, mutató rá, fedél vissza, bandázsolás, kötés.A feszkó a fekete-szürkén (vagy szürke-fekete, de olyan a helyzetjelzőé is az egész autóban) , a test pedig a barnán jön.A fényerősség+színváltó nekem a biztitábla alatt fityeg egyelőre.Na jó, annyira nem fityeg, de oda lett kivezetve. B)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, tolni kell a projekten, mert megyünk le anyuékhoz hosszúhétvégézni.Ki tudnánk cserézni szombaton, de akkor gatyán állna futómű.Igaz, ezekért a gumákért nemkár.Átagyalom még1X a dolgot, és bízom benne, hogy nem kell most szombaton nekem bemenni melózni.Mert v.kinek be kell jönni..... B) Majd Gepárdal megdumáljuk, mert ennek azért kell egy laza 4-5 óra mire minden a helyére kerül majd. :D

Szombaton szétdobjuk csabinál,addig viheted a verdám! ;)

Holnap jönnek a rugók Udi által és a gömbfejkinyomót is elkértem már Bazsitól! B)

Link to comment
Megosztás:

Minden klíma szervízben,de ha nem tudjuk melyik városból vagy nehezebb segíteni. ;)

A profiljában le van írva, hog szajoli a cartárs! :lol:

Szombaton szétdobjuk csabinál,addig viheted a verdám! :P

Holnap jönnek a rugók Udi által és a gömbfejkinyomót is elkértem már Bazsitól! B)

Nagyon rákészültél! B) Amúgy nem eszik olyan forrón a kását, mert Gepárd bevállalta a szombatot, 9-re mejek gumishoz az új gumákért, utána jöhet a mehet! :D És, ÉN is szerelni akarok majd ám! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.