Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Valahogy úgy érzem erősen szkeptikus vagy :lol: :lol:

Optimistább lennék, ha a Jókain, Tomi melóhelye előtt egy A Omit látnék állni klubos matrinyával, nem pedig a Vekit...... :lol:

Ebként Johnnynál kicseréltük a termosztátot.Klasszisokkal jobb lett az autó hőháztartása.Special Thx Valkai mesternek a szerszámkészletért.Majd kimentem Tomihoz, és életre keltettük a vizes lelkű nyereményautót.Kicsit elvolt oxidálódva az elosztófedél alatti rész.Ráférne a csere.........

Majd visszavittem Valkainak a szerszámkészletet, és mit látok??.........NA MIT??..............Egy faceliftes Coras A TR-t, 4 ajtóval.Ott csodáltam mint egy félbolond! :P :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem hittem,hogy nálam is "csapágyasabb" vagy,de látom már,hogy igen jó talik lesznek ezután,ha jösz! :sowwy:

Igyekszem nem normálisnak láccani , igazából nem megterhelő mert nem kell titoklnom hogy tényleg normálatlan vagyok ! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gepárd!

1.- Az eredményeket nem rakod ki a vadkerti oldalra? :sowwy:

2.- Képeidet is felrakhatnád! :lol: :lol:

1 az eredmények egy része Tominál maradt, a héten elhozom tőle, és felkerülnek.

2 holnap linkelem a képeket, de sajnos csak keveset csináltam, mert lemerült az akksim.

Link to comment
Megosztás:

1 az eredmények egy része Tominál maradt, a héten elhozom tőle, és felkerülnek.

2 holnap linkelem a képeket, de sajnos csak keveset csináltam, mert lemerült az akksim.

:lol:

akksi miatt meg szólhattál volna, volt nálam nem kevés tartalék, meg töltő is :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.