Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Árpinak fülig ért a szája a GSI-ben :lol: :lol: :P alig akart kiszállni belőle

THX Tomi a fuvart... :P

Jó volt a hazaút is.... :sowwy:

Szóval kész lett a gépsas. :lol: A bordásszíjat elhoztam mutatóba... :lol:

"Pont addig volt használva, amíg ki van fizetve" by: Árpi

Link to comment
Megosztás:

Köszönet! :lol:

Johnnynak is.

Még nincs kész.Csak abbafejeztük. :lol:

Szóval kész lett a gépsas. :P A bordásszíjat elhoztam mutatóba... :lol:

"Pont addig volt használva, amíg ki van fizetve" by: Árpi

Bakkkerrr.Akkor csak nem volt 100as az előző infó a vez.műszíj csere dologról...... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtam mit tenni, lerakták a lexus styleért a 25e.t+vitték a szélterelőket is.....Ha délelőtt szólsz, már elkelt volna nektek.De az ültetőrugó és a toronymerevítő még alatta+benne van.

Ebként pedig.........http://cgi.ebay.de/OPEL-VAUXHALL-VECTRA-B-...Q2em118Q2el1247

Semmi gond...délelött azért nem szóltam, mert Popey munka után ment, hogy beszéljen a Ferivel...Csakhát elkésett... még nem tudtam Vele beszélni, de majd hívni fog, aztán megmondja, hogy nézzünk-e Neki ebayon...

De THX a közbenjárást :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Vazzeg...az előbb vittem haza JOhnnyt a szécsényiből..hogy milyen káosz van a városban..meg mennyi idióta :sowwy: a franc ebbe a ballagásokba... asszem bevásárolni is majdcsak este 9 után indulok neki :lol:

Nekem a hús megvásásrlása volt közel két óra.

Meg utána az előkészítése vagy 3-4 óra volt.

Joe, kellenne majd a grillrácsod, ha ide tudod adni.

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond...délelött azért nem szóltam, mert Popey munka után ment, hogy beszéljen a Ferivel...Csakhát elkésett... még nem tudtam Vele beszélni, de majd hívni fog, aztán megmondja, hogy nézzünk-e Neki ebayon...

De THX a közbenjárást :sowwy:

Szal választék az van............

http://search.ebay.de/search/search.dll?so...earch&fgtp=

Link to comment
Megosztás:

:lol: látom nagyon ráhangolódtál az ebayra :P :lol:

THX a segítséget, de nem hívott a srác...

szóval, majd valszeg szombaton vadkerten beszélek vele erről...addig szeritem kár is nézegetni, mert addigra úgyis lejárnak ezek a licitek :sowwy:

Viszont, azért hozzá kell még az árhoz számolni a post költséget, ami ca.:25€ :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: látom nagyon ráhangolódtál az ebayra :P :lol:

THX a segítséget, de nem hívott a srác...

szóval, majd valszeg szombaton vadkerten beszélek vele erről...addig szeritem kár is nézegetni, mert addigra úgyis lejárnak ezek a licitek :sowwy:

Viszont, azért hozzá kell még az árhoz számolni a post költséget, ami ca.:25€ :lol:

Csak úgy nézelődtem........ :lol:

Találtam ám mást is! :P

Link to comment
Megosztás:

Szerdai nap Pesten is nagy káosz volt (ballagás, anyák napja stb.) viszont a "motorosokban" kellemesen csalódtam, egyik csinált nekem helyet a sávváltáshoz kamiont feltartotta egy kicsit, a másik meg hazafelé kivett a sorból bal hátsó féklámpa nem működött. Ott helyben kicseréltem az izzót és segített leellenőrizni, papírokat nem kérte gondolom mivel látta, hogy 2 garnitúra izzókészletem, 2 db elakadásjelző háromszögem van. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon köszönöm Johnnynak és Tominak a gyors technikai segítséget és műszaki mentést.Ugyanis a ződ kicsit megtréfált, útban hazafelé anyumékhoz.Leköpte a vízcsövet és elfolyt az összes hűtővizem.Lehet, csak tényleg a cső rázódott le, de sztem sanszosabb, hogy felakadt a termosztát.Úgyhogy holnap cserélem is, aztán bízom benne, hogy tényleg csak ennyi volt a baj.

hasznos dolog ez a BC (KÜHLMITTEL STAND) .Ha nincs, sztem megsütöttem volna a motort. :sowwy:

Mivel ráértem nézelődni közben, találtam a gép oldalán egy matrinyát a bal oldali első ajtónál, külföldiül 2001.12.09-én, 74000km volt benne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.