Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Vágattam robival.Tök jó.Remélem holnap nem fog szakadni az eső, mert ezzel mejek melóba.....Kisit lassan indul, de utána elég jól elkapja a fonalat.Elsőre tessik.De sztem keverek hozzá egy kis varázslöttyöt. (E85) :lol:

Ma nálunk tündöklő napsütés volt és vagy 12 fok :P :lol:

Rápörögtél erre az e85 témára, igaz van behoznivalód az alkohol terén :sowwy: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ma azt mondja a főnök, hogy Zoli! Pénteken nyugodtan maradj szabin, úgyis ki vagy írva sztabira, különbenis rajtad kívűl ki tartja be a határidőket? Hétfőn meg gyere be nyugodtan összevert festékes kézfejjel....

a héten fölhívtam a helpdesk-et, hogy hol van már a laptopom amit egy hónapja rendeltem, erre visszaválaszol, h már legyártották, a beszállító kb két héten belül ki is hozza...

hát ezek mind marha viccesek....

Link to comment
Megosztás:

Ma nálunk tündöklő napsütés volt és vagy 12 fok :P :lol:

Rápörögtél erre az e85 témára, igaz van behoznivalód az alkohol terén :sowwy: :lol: :lol:

Reggel félhülje módon nem vettem fel a kesztyűt.Az eredménye az volt, hogy mire beértem a melóhelyre úgy érteztem, hogy leesnek a körmeim az ujjaimról! :P Délután már jobb lesz az idő.Legalább is nagyon remélem......

Az alkohol pedig..........néha úgy érzem, hogy tényleg rámférne olykor egy kiadós agymosás, mint régen a középiskolában anno...

E85 még teába is rakható.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Reggel félhülje módon nem vettem fel a kesztyűt.Az eredménye az volt, hogy mire beértem a melóhelyre úgy érteztem, hogy leesnek a körmeim az ujjaimról! :lol: Délután már jobb lesz az idő.Legalább is nagyon remélem......

Az alkohol pedig..........néha úgy érzem, hogy tényleg rámférne olykor egy kiadós agymosás, mint régen a középiskolában anno...

E85 még teába is rakható.... :sowwy:

:lol:

Direkt azért írtam be, hogy most csalóka a napsütés megléte :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.