Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Üdv mindenkinek!

Végre itthon, és végre magyar billentyűzet... :D királyság... :D

Habár, az idő itt sem jobb sajnos mint kint, mert itt is esik, na de a levegő... az egészen más... :lol:

Amúgy, elég jó időt futottunk hazafelé, 1 tranzittal, megpakolva. a 980 kmt, cirka 8,5 óra alatt sikerült lezavarni :D :D

Üdv itthon.... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem enyém, barátomé. Hosszú. Annyi a lényeg, hogy lopott volt, de ha nem megy érte a gazdája bizonyos időn belül, akkor bárki megveheti ott az autót, vagy bezúzzák. Így Maurice cirka 20000 Ft-nyi euróért megvette, és odaajándékozta a barátomnak. Ennyi tömörítve a sztori.

A Caprisok nyáron mennek kamionnal Németországba Caprikért, és ha már arra járnak, akkor elhozzák ezt is. Maurice már a nevére vette, azóta ki lett pofozva annyira, hogy francia műszakin átcsússzon. Csak 2000 Km kicsit sok lenne már neki talpon.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megállítottak a rend éber őrei a CP-nél éjjel 2-kor! :D

Motor leállít,kiszálltam,papírokat adom nekik oda,semmi más nem éredekelte,csak hogy a biztosításom be van-e fizetve. :D

Ráb@szott a kicsirigó,mert nekem meg is jött időben a csekk és be is volt fizetve,szal azonnal el is engedett,pedig készültem,hogy majd kötelező tartozékok meg hasonló majomságok.

Aztán ki voltak az ézi-nél is,meg a GAMF-nál is,visszafelé a petőfiből a GAMF-nál megállítottak megint,ahogy szálltam ki meg is jegyeztem halkan: "Ma már másodszor..."

Kéredzi,hogy hol?Mondom kb 10perce bent a cp-nél szedtek ki.Jaaa,akkor további jó utat. :D

Megvan a véleményem a magyar tövényalkotásról,rendőrségről és hasonló pénznyelő állami szervekről... :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megállítottak a rend éber őrei a CP-nél éjjel 2-kor! :D

Motor leállít,kiszálltam,papírokat adom nekik oda,semmi más nem éredekelte,csak hogy a biztosításom be van-e fizetve. :D

Ráb@szott a kicsirigó,mert nekem meg is jött időben a csekk és be is volt fizetve,szal azonnal el is engedett,pedig készültem,hogy majd kötelező tartozékok meg hasonló majomságok.

Aztán ki voltak az ézi-nél is,meg a GAMF-nál is,visszafelé a petőfiből a GAMF-nál megállítottak megint,ahogy szálltam ki meg is jegyeztem halkan: "Ma már másodszor..."

Kéredzi,hogy hol?Mondom kb 10perce bent a cp-nél szedtek ki.Jaaa,akkor további jó utat. :D

Megvan a véleményem a magyar tövényalkotásról,rendőrségről és hasonló pénznyelő állami szervekről... :D

Sztem akkor már az ittas delikvensekre vadásztak, a kötelező csak egy indok volt....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.