Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én szeretek autózni a nagyvilágban, (érted mire gondolok) :D

Vekivel 3 gondom van:

1. az a 2K külömbség

2. nem biztos hogy beférne a garázsomba

3. alkatrészárak

Egyelőre alkatrész az nem kell hozzá.Zsoltiék kicseréltek mindent.A garázs dolog.....kicsit toldani kell hozzá! :D A 2K pedig.....ez legalább rendben van.Mire az álltalad kinézett szekér is rendben lenne, arra is szépen rátolnád a 2K-t.....Hidd el... :D

Tehát minden cucca műxik, műszaki még bőven 2 évig van rá, a zöldkarija pedig augusztusig.Dehátugye.... :D

Amit jelenleg venni kell rá, az 4db nyári kerék.Sem vezérlést, sem olajat nem kell cserélni benne.

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre alkatrész az nem kell hozzá.Zsoltiék kicseréltek mindent.A garázs dolog.....kicsit toldani kell hozzá! :D A 2K pedig.....ez legalább rendben van.Mire az álltalad kinézett szekér is rendben lenne, arra is szépen rátolnád a 2K-t.....Hidd el... :D

Tehát minden cucca műxik, műszaki még bőven 2 évig van rá, a zöldkarija pedig augusztusig.Dehátugye.... :D

Amit jelenleg venni kell rá, az 4db nyári kerék.Sem vezérlést, sem olajat nem kell cserélni benne.

Agyaltam már én a te gépeden is, de még 1-2 csekkem van az én gépsasomra.

Max utánna tudom eladni, mert most már kár volna szerződésmódosításra pacsálni a pénzt, hogy hamarabb ki akarom fizetni.

Addig meg nem igen ugrálhatok anyagilag sajnos.

Asszony meg veri a hátom hogy fessünk, meg vegyünk új csempét stb.

Szal biztos húzná az orrát, ha kocsit akarnék cserélni, főleg ha még 1-2K-val meg is kellene toldani a vételárat.

Enyém meg nem igen én 6-7Knál többet szerintem :D

Link to comment
Megosztás:

Ez gyönyörű,egyik kedvencem.Jó pár éve a Balcsin nyaraltunk és ott láttam egy pont ilyet.És mindössze egy Astra áráért... :D ...elgondolkodtató.

Szóval ismerem a gépet :D szerintem nem akarnál foglalkozni vele ha tudnád hogy KIÉ volt az autó és honnan származik... :D BANKI LEFOGLALT

Link to comment
Megosztás:

Én ezen gondolkodtam el :D

HA esetleg ilyet szeretnél akkor ezt felejtsd el EZ IS BANKI LEFOGLALT volt én kipróbáltam a bank telepen de nem mertem megvenni mert finoman számolva is kb 350000 kellett rá költeni a pesti nepper 390.000 vette meg a banktól kb tett rá egy pólirt és egy takarítást de a komplett motorgenerált féltengelycseréket, festést, kárpitozást, futóműjavítást kihagyta szerintem... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerdai napon bárki minden féle cégpapir stb nélkül nézelődhet ill vásárolhat ,néha van jó vétel de igen ritka és nem árt ha alaposan átnézed amit venni akarsz.

Tudsz ajánlatot is tenni stb ill ha a listán szereplő ár megfelel akkor kivágod a lét és repülsz a géppel kifele...

Vagy ITT is lehet nézelődni szerintem egy kutya de kinek pap kinek a né :D

Link to comment
Megosztás:

Ez az Alfi-é nemdebár :D ha az akkor sajna megint paraszt kellene hogy legyek de akkor én ezt láttam mikor be lett hozva, ha Alfiról van szó akkor láttad már biztos Porsche 911-ét is az se kutya csak sajna a szó rossz értelmében...

Úgytudom most Mikinél van a maseratti, aztán hogy ővé-e vagy Alfié azt nem kérdeztem :D

Link to comment
Megosztás:

Agyaltam már én a te gépeden is, de még 1-2 csekkem van az én gépsasomra.

Max utánna tudom eladni, mert most már kár volna szerződésmódosításra pacsálni a pénzt, hogy hamarabb ki akarom fizetni.

Addig meg nem igen ugrálhatok anyagilag sajnos.

Asszony meg veri a hátom hogy fessünk, meg vegyünk új csempét stb.

Szal biztos húzná az orrát, ha kocsit akarnék cserélni, főleg ha még 1-2K-val meg is kellene toldani a vételárat.

Enyém meg nem igen én 6-7Knál többet szerintem :D

Szívesen megtartanám neked, de 9K-ért már kérték.Most, hogy sikerült eladnom minden kacatot róla amit "ráaggattam", v.milyen szinten viszajött némi deficit.Idáig 2 ember van aki pályázik rá, kivi leszek ki lesz a gyorsabb....

De ennyiért, ilyen verdát venni sztem nem rossz bolt.Vannak olcsóbb kiadások is a neten, de hiába került mondjuk 100e.-rel olcsóbba, ha utána szépen rákölti a javításokra, műszakira, miegymásra azt, amivel olcsóbban vette.

Én megjöttem már ebből, ezért is fejeztem be az Astrával a hivatalos nagyccm utáni kuncsorgást.Ebből már símán lehet turbó, kompresszor, v. ha elszabom, akkor gazdasági TK. is........de utóbbi inkább NE legyen! :D

Az viszont biztos, hogy ha elkap a hév, ennél a gépnél nem kell a kefét rágnom, 1Xűen csak rá kell állnom a gázpedálra, aztán elég kevés verda ér utol..... :D Ez benne a szép! :D

Link to comment
Megosztás:

Az viszont biztos, hogy ha elkap a hév, ennél a gépnél nem kell a kefét rágnom, 1Xűen csak rá kell állnom a gázpedálra, aztán elég kevés verda ér utol..... :D Ez benne a szép! :D

Na ez az...így beszél egy igazi corsás! :D

Ma megint volt bekostolós...octávia kombi,623 belémragadt,a kanyarban meg lemaradt! :D Tetszik a GSi futómű! :D

Link to comment
Megosztás:

Na ez az...így beszél egy igazi corsás! :D

Ma megint volt bekostolós...octávia kombi,623 belémragadt,a kanyarban meg lemaradt! :D Tetszik a GSi futómű! :D

Én nem is vagyok Corsás...... :D Ez a zöld kotla is csak szánalmas 137LE volt újkorában..... :D :D

Tegnap én is viccoltam egy Volvóssal.52-es út, kocsisor.Ez meg nyalja a rendszámtáblám.Tudni kel, hogy herótom.Volt egy kis hely, és mentem is.Ő már nem fért be.Nyalja csak tovább az Avensis sejhaját amit megelőztem! ;) Gondolom boldog volt a tag! :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is a baleset óta. :D

Volt már olyan,hogy majdnem megálltam és megkérdeztem tőle,hogy mi olyan kurv@ érdekes Dezső hátulján. :D

Szombat este találkoztam egy hátsófigyelő nagyon-nagyon-al. Felbacta kicsit az agyam.

Egy kis cikázás után én néztem a seggét.

Aztán OMV kút-tol megindultunk a tesco irányába.

Elején elhózott, de azátn kezdett félni, vagy elveszett a kis cm3-ből az erő.

Sebességet nem merek írni de már én voltam elől, mikor asszony kiabálása miatt lassítottam :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.