Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

J0hnny!

Szerintem kár erre időt pazarolni elhiheted, hogy kiemelt figyelmet fog kapni. :D Inkább koncentrálj a következő fejlesztésre... :D

Értettem Mester! :D

Fluxuskondit megrendeltem már! :D

Az elektromos tükröket szétszedtem,nem lesz egyszerű a burkolatcsere! :D

Link to comment
Megosztás:

Jól esne lerugni egy-két dolgot róla! :D

Eh........inkább egy olyan bugyitépős dolog jobban jönne már néked! :D

Amúgy beraktam a magnót a gépbe, mert már untam csöndben autózni.Egész jó.Mondjuk a kijelző elég setét....mármint a gyári.Elvileg a csatinak azon része amit le kellett műteni róla, vezérli.De érdekes ugyanakkor, hogy "csak" 4 vezetékről van szó.Barna és barna/fekete.Felmerült bennem a kérdés, hogy ha esetleg megfelelő lábba dugnánk át, nem változna?Tehát akkor nem vinné a közp.kijelzőt is?

Kivi leszek Udi vagy v.ki hozzáértő mit szól ehhez a dologhoz..... :D

Link to comment
Megosztás:

HY!

Voltam ma Pesten autó-tuning kiállításon, hát mit ne mondjak nagy sz...r volt az egész szerintem.

2500 volt a belépő amitől majdnem dobtam egy hátast de sebaj gondoltam biztosan jó lesz...

Szal gáz az egész kiállítás semmi extra dolog, a kiállított gépek koszosak sok esetben még arra sem vették a fáradságot hogy felniről a koszt letakarítsák, ami meg a csúcs volt számomra hogy kiállítanak utcai mercedes s500 coupét merthogy nagy felni van rajta ...

A csajok is nagyon undormányok voltak, pl; wc-nél gyenge szöveg: baz....eg tegnap este bebas...tam mint állat most meg már olyan szar ez az egész fotózás a fas....om ki van tőle, erre a másik jaj ne is mond a pasim most vett egy full verdát de nem is tom milyet mer én is bevoltam szíva teljesen.

Ezzel csak a minőséget akarom érzékeltetni ami a kiállításra jellemző volt... :D

Link to comment
Megosztás:

HY!

Voltam ma Pesten autó-tuning kiállításon, hát mit ne mondjak nagy sz...r volt az egész szerintem.

2500 volt a belépő amitől majdnem dobtam egy hátast de sebaj gondoltam biztosan jó lesz...

Szal gáz az egész kiállítás semmi extra dolog, a kiállított gépek koszosak sok esetben még arra sem vették a fáradságot hogy felniről a koszt letakarítsák, ami meg a csúcs volt számomra hogy kiállítanak utcai mercedes s500 coupét merthogy nagy felni van rajta ...

A csajok is nagyon undormányok voltak, pl; wc-nél gyenge szöveg: baz....eg tegnap este bebas...tam mint állat most meg már olyan szar ez az egész fotózás a fas....om ki van tőle, erre a másik jaj ne is mond a pasim most vett egy full verdát de nem is tom milyet mer én is bevoltam szíva teljesen.

Ezzel csak a minőséget akarom érzékeltetni ami a kiállításra jellemző volt... :D

Na ezért nem megyek ilyenekre!

Link to comment
Megosztás:

Eh........inkább egy olyan bugyitépős dolog jobban jönne már néked! :D

Amúgy beraktam a magnót a gépbe, mert már untam csöndben autózni.Egész jó.Mondjuk a kijelző elég setét....mármint a gyári.Elvileg a csatinak azon része amit le kellett műteni róla, vezérli.De érdekes ugyanakkor, hogy "csak" 4 vezetékről van szó.Barna és barna/fekete.Felmerült bennem a kérdés, hogy ha esetleg megfelelő lábba dugnánk át, nem változna?Tehát akkor nem vinné a közp.kijelzőt is?

Kivi leszek Udi vagy v.ki hozzáértő mit szól ehhez a dologhoz..... :D

Ez azért nem ilyen egyszerű, sajnos. Kell 1 interfész..... :D

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Megnéztem ennek a fejegységnek nincsen display out kimenete ezért nem lehet megoldani, maximum annyit lehet csinálni, hogy a kijelző ne menjen el amikor bekapcsolod a fejegységet hanem alaphelyzetben maradjon azaz időt és a szokásos dolgokat fogja mutatni akkor is. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.