Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

1.2M, és csak a motoról beszéltem.Szal ilyesmi nem lesz benne mostanság.Talán ha bejön a Lotto 5ös, amire baromi nagy az esély! :D Főleg ha veszek is Lottót pl.! :D

Én is mindig álmodozom: hogy deYó is lenne, ha...de aztán rájövök, hogy még életemben nem vettem Lotto-t.. :D

Link to comment
Megosztás:

Feri!

Nem emléxel,hogy a hátsó hídba való belső merevítő stabrúdhoz hanyas csavarok kellenek gyárilag? :D

A 10-es lötyög benne egy picit,a 12-es meg nem megy bele.

Vettem hozzá 10-es 8.8-asokat,önzáróval,lehet azzal jó lesz.

Ha van nálad GSi hátsó plusz stabrúd két darab,akkor Losival vevők vagyunk rá! :D

Link to comment
Megosztás:

Sikeresen, zökkenő nélkül átírták az Astrát.Nagyon kár lett volna ezért bárkinek is pénzt adni, főleg 3500ft-ot.

Az Okmányirodában is kedvesek és segítőkészek voltak, az egész procedúra jó, ha volt 1.5 óra 2Xi bemenetellel.

Szal ha v.ki ilyesmit tervez, ne adjon érte pénzt másnak, inkább intézze maga.Nem nagy ördöngősség. :D

Link to comment
Megosztás:

Sikeresen, zökkenő nélkül átírták az Astrát.Nagyon kár lett volna ezért bárkinek is pénzt adni, főleg 3500ft-ot.

Az Okmányirodában is kedvesek és segítőkészek voltak, az egész procedúra jó, ha volt 1.5 óra 2Xi bemenetellel.

Szal ha v.ki ilyesmit tervez, ne adjon érte pénzt másnak, inkább intézze maga.Nem nagy ördöngősség. :D

Ráadásul, ha jól tudom, akkor lehet időpontot egyeztetni és akkor sorbanállni sem kell.

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul, ha jól tudom, akkor lehet időpontot egyeztetni és akkor sorbanállni sem kell.

Miután a kezembe nyomta a hölgy az összes papírt és csekket, már kérdezte is, hogy mikor jó nekem, és felsorolt kb. 6db időpontot.Szal most kelemesen csalódtam ebben a rendszerben. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma este igazán elgondolkoztam azon hogy nem is akkora marha aki új autót vásásról... :D

Este haveromnál nekifogtunk kicserélni az audimban a féltengely csuklót, minden oké megvan a művelet elindulok vele hm, mi ez a nagy morgás elölről?...

Vissza gurulok megnézzük; mit ád isten hát kerékcsapágy olyan szinten kész hogy kerék kb 3-5 cm lóg de ezt úgy teszi hogy mindeddig csapág hang semmi.

Szóval kezdek belefáradni szögelésbe és ahogy látom olyan ez a popszakma hogy szuhos fába hiába versz új szöget attól nem lessz jó csak esélyt adsz egy kis idő nyerésére a következő új szög beveréséig :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ma este igazán elgondolkoztam azon hogy nem is akkora marha aki új autót vásásról... :D

Este haveromnál nekifogtunk kicserélni az audimban a féltengely csuklót, minden oké megvan a művelet elindulok vele hm, mi ez a nagy morgás elölről?...

Vissza gurulok megnézzük; mit ád isten hát kerékcsapágy olyan szinten kész hogy kerék kb 3-5 cm lóg de ezt úgy teszi hogy mindeddig csapág hang semmi.

Szóval kezdek belefáradni szögelésbe és ahogy látom olyan ez a popszakma hogy szuhos fába hiába versz új szöget attól nem lessz jó csak esélyt adsz egy kis idő nyerésére a következő új szög beveréséig :D :D :D

Beszélgess csak el Bazsival milyen jók is az új autók... :D

Link to comment
Megosztás:

Szóval kezdek belefáradni szögelésbe és ahogy látom olyan ez a popszakma hogy szuhos fába hiába versz új szöget attól nem lessz jó csak esélyt adsz egy kis idő nyerésére a következő új szög beveréséig :D :D :D

Az új verdákkal is az a gáz, hogy baromira olcsó cuccból vannak öszerakva, szal annyi velük a különbség, hogy azokat a gari miatt nem te, hanem a márkaszervíz molyolja.

A verdáddal meg az a baj, hogy még mindig luxuskotlának számít, ezért az alkatrészek még bontva is aranyáron vannak hozzá... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.