Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

90-100-csak én tudom,hogy hol nincs rendőr éjjel! :D

Bócsa előtt jött mögöttem egy busz, ami baromira nem akarta lekapcsolni a távolságiát.Mikor kapcsoltam elakadásjelzőt, akkor levette.Bócsán belül utolért.Szinte tolt.Ahogy elhagytuk a Bócsa helységjelzőt, villantott, és elkezedett előzni.Én meg otthagytam! :D Aztán leléptem még egy Octavia kombit is, és baromira elhúztam, ezek meg lemaradtak.Jakabon utolért mind2.nem tudom mennyivel jöhettek, de bőven 140km/h felett, mert Jakab előtt sehol nem láttam őket.Mivel Jakab után baromi sok 60-as tábla van,nem mertem tolni neki.A busz persze megelőzött, szerb volt a lelkem.Én pedig elfelejtettem levenni a távolságit.Kicsit zavarja már ŐT is.Aztán mikor már nagyon villogott, levettem, és rátapadtam.110-el.had menjen csak bele először Ő a fényképbe.Aztán felment az M5-re.Én meg beértem utána Kmétre.Itt még bepróbálkozott egy Nexia. :D Végül is legalább megpróbálta! :D

Viszont piszkosul elfáradtam tegnap. :D

Link to comment
Megosztás:

Visszafele 11.35 kor indultunk asszonykám büszkéjével /fekete corsa/

kb 130 utazó , csak kicsit ingadozott majdnem tengeri beteg lettem... :D

Demónál lévő motor nagyon kivánkozna bele, + van egy ültető szettem hm...

Lehet hogy le kell ugranom transittal Demóhoz... :D

Ja és Kecel után kb 140 temponál elkaptunk egy fácánt is szélvédő felső részével , visszamentünk még talánt éldegélt de nem volt bennem elég puca kitekerni nyakát + nem akartam anyámnak munkát délutánra...

Link to comment
Megosztás:

Visszafele 11.35 kor indultunk asszonykám büszkéjével /fekete corsa/

kb 130 utazó , csak kicsit ingadozott majdnem tengeri beteg lettem... :D

Demónál lévő motor nagyon kivánkozna bele, + van egy ültető szettem hm...

Lehet hogy le kell ugranom transittal Demóhoz... :D

Na már megest.Nem elég anyukának a 14NV? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.