Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Vagy ha felköszöntötte a szülinapost, akkor akár utána ha kipihenték a fáradalmakat, akár kirándulhatnának is 1t Hajósra! :D

Nem kell mindjárt másra gondolni... :D

1 nagyon jó barátom most volt 40 éves, és Őt köszöntöm fel... :D

Szóval, tuti, hogy nem megyek/megyünk utánna hajósra. :D

Link to comment
Megosztás:

ne legyen gondolatod a coupe miatt,

az ősszel megnéztem és 190ér nem hoztam el

gondolhatod milyen állapotban van

mentem vele egy kört, aztán megemeltük alábújtam

7 év nem volt benne olaj cserélve

fék na az abszolút nincs rajta

műszakit libáért kapta

ami érték benne: a papírja + a belső

minden más csipkésre van rohadva a festék alatt

kosárból rakta össze a tulaj, aztán használta karbantartás nélkül

a plussz alkatrészek használhatatlanok

a voyage-om jobb állapotba volt mikor elhoztam somogyból

Link to comment
Megosztás:

Pihizzél cimbora! Valamit nagyon benéztél! Veterán biztihez nem feltétel az OT! A mantám egy halom lom, mégis veterán biztije van, és az egész kerül 11000Ft-ba egész évben. Semmi vesztegetés, meg ilyenek. Annyi a lényeg, hogy 25 évnél legyen idősebb az autó/motor. Legyen róla 3-4 fénykép, hogy jó állapotban van a kocsi, és a biztosítás megkötésekor szentül fogadod, hogy forgalomban csak ritkán, főként hobby célra használod a szekeret, és annyi.

Felétételek:

-25 évesnél idősebb jármű

-előny ha van mellette egy mindennapi használatra való autó a neveden (mert akkor ugye nem ezt hajtod)

-egy klubnak legyél tagja

-pár fotó, amin körbe lehet nézni az autót (nagyon lomra szerintem nem adják meg, mert az autónak bizonyos értéket kell képviselne)

Ha mindez megvan, akkor irány Buda, megkeresed Muczán Gábort, a Trabant - Wartburg klub elnökét, és megkötöd nála a biztit. (persze azért érdemes előtte telefonon időpontot kérni) Azt hiszem 1000Ft-ért kapsz támogatói klubtagságot náluk, és így lesz cirka 12000 Ft a biztosításod egész évre.

Maradjunk annyiba, hogy ez így telejesen pontos :

Hobby : 0-25 év

Youngtimer : 25-30 év

Veterán : 30 év felett

Muzeális minősített (30 év felett)

Aki nem hiszi, az járjon utánna : http://www.kedvezmenyesbiztositas.hu :D

Link to comment
Megosztás:

most nézem már 150 lett, de annyit se ér

németből kétezért szállítással együtt ezerszer jobbat kapsz 1,2esből

Akkor joh...

Köszi az infót ,megnyugodtam , tegnap tök letargiában voltam hogy hogyan lehettem akkora fa.... hogy ott vagyok mellette és nem veszem meg más meg elviszi.

Nos akkor ezek szerint kint kell néznem ilyet. De mindenek előtt el kéne már végre adni vagy cserélni Corsámat/C20Xe :D /

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.