Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!

Olvasom ám én is a sztájlingot néha (muszáj ránézni néha a fehérkére, hogy meg van e még :D )

"eszement Corsás" mi? :D Nem is vagyok, csak egy kicsit függő... :D :D

Ugye, hogy ugye? :D

Ebként bekérdeztem ma az ocsmányirodába, és az Aszti átírása 59952ft+18500ft eredetvizsga.Nem nevezném barátinak a dolgot........igenigen, vehettem volna 1.2-t is.... :D

Link to comment
Megosztás:

... vehettem volna 1.2-t is.... :D

Ááá, az játékautó :D :D :D

Amúgy meg sajnos tényleg ez az árfolyam :D Én már csak tudom :D

Az 1.6-ra is be kellett fizetni 700 HUF "súlyadót" (teljesítményadó), mert hogy forgalomban volt kb. 2 hétig.

Az már persze nincsen az okmányiroda rendszerében, hogy le van járva vagy 2 éve a műszaki, ha nincs a

forgalomból kivonva... Na, mindegy, mostmár rendeződött. Még egy kör papírmunkám lesz, aztán egy darabig

csöndben leszek. Csak néha fogja a csöndet megtörni egy vadmorzsa ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ááá, az játékautó :D :D :D

Hátt, az enyém is.Jópofa ahogy benézik egyszerű mezei Astrának! :D De lehet vele teljesen qltúráltan is közlekdeni....csak baróó nehéz! :D

Ma megvolt az első sexuális élményem vele!!Motortartó bakot cseréztem akna nélkül az udvaron! :D Végül ÉÉNN nyertem! :D

Link to comment
Megosztás:

... lehet vele teljesen qltúráltan is közlekdeni....csak baróó nehéz! :D

:D :D

Ma megvolt az első sexuális élményem vele!!Motortartó bakot cseréztem akna nélkül az udvaron! :D Végül ÉÉNN nyertem! :D

Gratula. Az szép meló. Utoljára Skoda Favoriton volt alkalmam ilyen élményhez. Igaz, főleg apu csinálta én csak segítettem, de szintén udvaron csináltuk garázs híján. Hatalmas kultúrális élmény, nem beszélve a több napos derékfájásról :D

Link to comment
Megosztás:

Gratula. Az szép meló. Utoljára Skoda Favoriton volt alkalmam ilyen élményhez. Igaz, főleg apu csinálta én csak segítettem, de szintén udvaron csináltuk garázs híján. Hatalmas kultúrális élmény, nem beszélve a több napos derékfájásról :D

Igazán az volt benne a szép, hogy bal oldali váltótartó bak volt a hunyó, és viszonylag gyorsan le is jött a még gyári ámbátor határozottan szakadt verzió, és az újjal sem volt gond, pikk/pakk felugrott a helyére.Aztán azok a csavarok is gyorsan a helyükre kerültek amik a nyúlványhoz fogják.Na utána jött a feketeleves, mert ugye a váltóról csatlakozik egy fém konzol, és azon megy keresztül 2db csavar, aminek gyanítom, nem volt elég menete az UGy. bakban (3400ft volt), és gyönyörűen látszódott mind2 csavar, csak éppen mire beleerőltettem a csavarokat amik maguknak metszették a menetet, na az nem volt egyszerű, mert ilyen nyolcadokat bírtam csak fordítani rajtuk.Gyakorlatilag mindig 2t kattant a croova.

Egy élmény volt, és közben ugye játszani kellett a krokodillal is (Praktikeres olcsó) mert az meg állandóan viszaengedett.... :D

Link to comment
Megosztás:

...

Egy élmény volt, és közben ugye játszani kellett a krokodillal is (Praktikeres olcsó) mert az meg állandóan viszaengedett.... :D

Az szívás. Minden klappol, csak a vége nem :D

Az ilyen olcsó emelőkkel meg vizsázni kell (mondjuk egy Praktis krokodil talán nem vészes), egyszer volt dolgom egy olyan emelővel, ami szimplán összecsuklott a Corsa alatt. Szerencsére nem volt gond, mert mindíg alá is szoktam támasztani, ha fölemeltem, de kicsit sokkoló volt, ahogy az a gazdaságosan edzett fém behajolva összecsuklik.

Link to comment
Megosztás:

Az szívás. Minden klappol, csak a vége nem :D

Az ilyen olcsó emelőkkel meg vizsázni kell (mondjuk egy Praktis krokodil talán nem vészes), egyszer volt dolgom egy olyan emelővel, ami szimplán összecsuklott a Corsa alatt. Szerencsére nem volt gond, mert mindíg alá is szoktam támasztani, ha fölemeltem, de kicsit sokkoló volt, ahogy az a gazdaságosan edzett fém behajolva összecsuklik.

Én is mindig bakolok, il. ha nem, akkor meg a küszöb alá szoktam tenni a kereket vészhelyzet esetére.

Szerencsére most nem kellett, ill. nem lehetett fetrengeni az autó alatt, lévén alulról sem fértem normálisan hozzá ezekhez a nyavajás csavarokhoz. :D

Link to comment
Megosztás:

az én krokim baumaxos, ócsó... ám a 2006-os hengerfejezéskor simán megtartotta a gépet 5 napig. :D

Na jó, volt alatta bak is, ha gáz lenne, de nem engedte lentebb egy centit sem. Ezzel legalább szerencsém van.

Eddig az enyém is hibátlanul működött, de mostanság nem volt használva, aztán lehet megártott neki a pihenés.. :D

Link to comment
Megosztás:

Szombati progival kapcsolatban érdeklődöm ? Ki-kivel s hogyan megy Hajósra?

Lehet hogy én is leugrok még nem 100% de lehet és akkor beülnék valami szabad verdába ahol még akad hely:)

... :D

Én a sajátommal megyek,kb 10-re kell érkezni,mert Demó akkor tér magához! :D

Link to comment
Megosztás:

Erre a gépre sokaknak fájt a foguk (pl: unokabátyám)..jó pár hete még 300ezerért árulta az öreg a gépet és adott hozzá 1 csomó alkatrészt..nagyon egybe volt a gép.. :D

Hm... Gondolhatod hogy sajnálom én is ezt a gépet ,pláne annak tudatában simán megvehettem volna ha nem vagyok elkényelmesedve.Mert ugye esőben már nem is van kedve semmit sem csinálni az embernek...

De tanuló példának nem rossz :D

Ui:

Ha valaki tud valami hasonlót mint ez a kadett c coupé volt akkor érdekel... :D

Link to comment
Megosztás:

Én a sajátommal megyek,kb 10-re kell érkezni,mert Demó akkor tér magához! :D

Lent lesz v.mi főzőcske v. ilyesmi?Jó lenne v.mi normális marhapörit enni! :D Nem pedig pizzát, v. hamburgert! :D

Nyilván nem enni mejünk, de valszeg addig el nem jövünk, míg nem dohog az XE! :D Gondolom.....

Link to comment
Megosztás:

Lent lesz v.mi főzőcske v. ilyesmi?Jó lenne v.mi normális marhapörit enni! :D Nem pedig pizzát, v. hamburgert! :D

Nyilván nem enni mejünk, de valszeg addig el nem jövünk, míg nem dohog az XE! :D Gondolom.....

Én vihetem a bográcsot,de Peti grillezni akar.

Majd átugrok a tecsóba cuccokért Kalocsára,aztán veszünk ami kell hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.