Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nos tegnap megrendeltem a gumikat kis corsára... /piros diesel/ ez a tipus lett.

6790/db áron kapom pénteken elmegyek érte, beszéltük veled Losi hogy ugorjak ki drink44 mellé; kimentem de srác szerintem kicsit sokért hozta volna ezt a méretet azonfelül hogy nevesincs valami gumi lett volna. Szal maradt ez... :D

Link to comment
Megosztás:

Nos tegnap megrendeltem a gumikat kis corsára... /piros diesel/ ez a tipus lett.

6790/db áron kapom pénteken elmegyek érte, beszéltük veled Losi hogy ugorjak ki drink44 mellé; kimentem de srác szerintem kicsit sokért hozta volna ezt a méretet azonfelül hogy nevesincs valami gumi lett volna. Szal maradt ez... :D

Viszont Máténál benne van a szerelés is az árban.

Link to comment
Megosztás:

Viszont Máténál benne van a szerelés is az árban.

Ez igaz csak kicsit furi volt számomra hogy elsőre benyomatott 40 körüli árat aztán kis alkudozás már 35 aztán így tovább a végén mikor kérdeztem milyen tipus akkor már 32-33 szal furi volt. Ettől függetlenül semmi bajom vele kinek pap, kinek papné... :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet,hogy még az ECU-nak is szokni kell az új torkot!

A váltótartóbak meg 4000Ft,most néztem meg! :D

Akkor majd a vezérléscserével meg lesz ejtve az is! :D Vagy ha nagyon rérünk Demónál, akkor ott........esetleg korábban. :D

De akkor konkrétan ki az aki jön Hajósra?

Nekem előtte lenne annyi programom, hogy Kiskőrösön kidobom a csajokat, utána Kecelen egy 2 órás műtrágyaszórás, és utána tudok majd csak menni....

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz csak kicsit furi volt számomra hogy elsőre benyomatott 40 körüli árat aztán kis alkudozás már 35 aztán így tovább a végén mikor kérdeztem milyen tipus akkor már 32-33 szal furi volt. Ettől függetlenül semmi bajom vele kinek pap, kinek papné... :D

Ő is eladni akar.....ebből él! :D Akár csak te! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor majd a vezérléscserével meg lesz ejtve az is! :D Vagy ha nagyon rérünk Demónál, akkor ott........esetleg korábban. :D

De akkor konkrétan ki az aki jön Hajósra?

Nekem előtte lenne annyi programom, hogy Kiskőrösön kidobom a csajokat, utána Kecelen egy 2 órás műtrágyaszórás, és utána tudok majd csak menni....

Én tuti megyek!Tomi is!Lehet GSiCsabi is!Udi nem fogja kihagyni a nyakamat rá! :D

Link to comment
Megosztás:

Hajósra kellene egy időpont, és nekem csak Hiace lesz a hétvégére.

Ketten jövök, ha kell mehetünk az enyémmel, de az 2000/Fő :D :D :D vagy 4? :D

Persze ha van hely egy kis dieselben akkor az is megfelel, ne pacsáljunk megint 6Ft-al drágább...

Esetleg etanolos? :D

Persze a Hiace-ba sokkal több pörköltnek való befér :D

...mindegy...

Link to comment
Megosztás:

GSICsabi!

Nekem Magicar van amit belinkeltél nem ismerem, árban viszont nem rossz. Kérdés hogy mit tud... :D

Azért is írtam, hogy valami ilyesmi a Tied is... :D

Amúgy, érdekesség képpen, megnéztem az ABLAKEMELŐ MODULT, amit vettünk Gepárddal, innen, és azt írják, hsz-ben, hogy nem volt semmi gond a beszereléssel...szóval, nem értem, hogy akkor Bazsi, miért is nem tudta beszerelni... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.