Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Voltam ma Kiss és tsánál, hogy Johnnynak beszrváljam az ígért kipufftartó gumiizét.Kíváncsiság kedvéért megkérdeztem, hogy mennyiért lehetne hozzájutni náluk TRW fékcuccokhoz.Szal az Astrához, 256-ban, 24e. lenne a tárcsa+betét.Sztem több, mint baráti.......

Kész a kipuff!

Könnyebben megoldottam,lekaptam a bilincset és úgy könnyebb volt.

Viszont lehet megvan az oka miért szakadt el!Lehet,hogy fordítva raktam fel az előzőt.

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Kész a verda?

Tibike megheftelte?

Igen.De lehet v.mi az áramlástani dolgokkal, mert az új leömlővel hajlamos lett ingadozni, vagyis elég alacsonyra kerülni az alapjárat.Olyan 500 környékére.Amúgy minden rendben van vele.A Vekit leadtam a Bazsiékhoz, a mosós tudja a dolgát.

Viszafelé séta volt, de nem xaroztam, a Fornetti mellett szépen toronyiránt jöttem a céghez.Kerüljön a tök@öm akkorát.Gyakorlatilag pár perc alatt viszaértem a céghez. :D

Na meg el van rehülve a jobb oldali első váltótartó gumibak.Szal majd azt is cserézni kell.Sok más aprósággal egyetemben.

De a lényegen nem változtat.1998ccm, és teljesen legális. :D

Link to comment
Megosztás:

Igen.De lehet v.mi az áramlástani dolgokkal, mert az új leömlővel hajlamos lett ingadozni, vagyis elég alacsonyra kerülni az alapjárat.Olyan 500 környékére.Amúgy minden rendben van vele.A Vekit leadtam a Bazsiékhoz, a mosós tudja a dolgát.

Viszafelé séta volt, de nem xaroztam, a Fornetti mellett szépen toronyiránt jöttem a céghez.Kerüljön a tök@öm akkorát.Gyakorlatilag pár perc alatt viszaértem a céghez. :D

Na meg el van rehülve a jobb oldali első váltótartó gumibak.Szal majd azt is cserézni kell.Sok más aprósággal egyetemben.

De a lényegen nem változtat.1998ccm, és teljesen legális. :D

Lehet,hogy még az ECU-nak is szokni kell az új torkot!

A váltótartóbak meg 4000Ft,most néztem meg! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.