Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnap megint "tanultunk" egy kicsit... :D Astra F és az Astra F Classic ablakemelőnél a csatlakozón kivül a kötésben is volt eltérés ami persze a régi kapcsolási rajzon nem szerepelt. Mindkét ablakemelő komfort modulos és memóriás aminek állandó +12V tápfeszültég kell. A réginek elég volt a gyújtáskapcsolt +12V és persze az ajtóátvezetőnél 1 érinkezővel kevesebbet használt. Gyorsan berajzoltam magamnak a 17-es érinkezőt amire fix +12V kell ha Classic ablakemelőt használunk. A többi probléma már mechanikus volt, a kp.zárnál koszolódás, motorok beállítása stb. Ha Bazsi nem lett volna akkor még ma is ott "henyélnénk"... :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap mi is henyéltünk.

Délelőtt a konyhaszekrényt raktam össze (mármint az alját), délután pedig antennát szereltünk.

Tomi is segített, ő kint volt a tetőn szélben, esőben. Mondjuk előttre meg én kapaszkodtam minden szalmaszálba, mert a régi antennákat leszedtem az árbócról.

Nem lett minden tökéletes majd elvileg kedden folytatjuk, addigra lesz egy 110-es tányér a 60-as helyett, hátha az segít.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megint "tanultunk" egy kicsit... :D Astra F és az Astra F Classic ablakemelőnél a csatlakozón kivül a kötésben is volt eltérés ami persze a régi kapcsolási rajzon nem szerepelt. Mindkét ablakemelő komfort modulos és memóriás aminek állandó +12V tápfeszültég kell. A réginek elég volt a gyújtáskapcsolt +12V és persze az ajtóátvezetőnél 1 érinkezővel kevesebbet használt. Gyorsan berajzoltam magamnak a 17-es érinkezőt amire fix +12V kell ha Classic ablakemelőt használunk. A többi probléma már mechanikus volt, a kp.zárnál koszolódás, motorok beállítása stb. Ha Bazsi nem lett volna akkor még ma is ott "henyélnénk"... :D

Az enyém vajon meik lehet.... :)

De közbe most nézem hogy nekem mind 1.... :D ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Ezek után pláne mi? :)

Jóhogy...

Amúgy, ma amikor voltunk ott, volt egy 5 fős társaság is,az ajtó mellet, munkás pasik...

Amikor a kiscsaj vitte ki a kaját, és behajolt az asztal főlé, a szemben ülő 2 csávónak majd kiestek a szemei, és ledöbbenten bámulták a csajszi dekoltázsát... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Van már hír a kilincsrugókról? Pénteken tervezem hogy megyek, ha meglennének elhoznám.

Köszi!

Ha más nem lesz,Bazsinál most maradt kettő tarcsiban.

Ma megint szívatott a kpzár,de meglett a hiba gyorsan.

20A-s bizti helyett 10-es volt bent,le is vágta szépen.

Link to comment
Megosztás:

Losi új gépsasát elhoztuk ma este! ;)

Jó volt végre látni AZT a mosolyt az arcán!Mint akinek hájjal kenegetik a seggét! :D

Előzésnél ördögi kacagás és "cipő végig"! :D :)

Hát nemsemmi taliga, az egyszer szent.Végre olyasmi autóba sikerült legálisan beülnöm, mint a Corsa.

Éveztem a haza vezető utat.Tomi nemkicsit állat volt! :P Deénnem..... :D :D

Az viszont tény, hogy meg kell tanulni normálisan közlekedni ezzel az autóval, mert képes furi dolgokra. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.