Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mit mondtam neked,amikor eltoltad az astrát a háztól? :D

Mit mondtam,amikor megvetted az vecit? :D

A kör bezárul! :P

Már sokszor viszasírtam az Astrát.Főleg ahogy anno kinézett.De mondjuk kérdés, hogy mikorra a Veki elmegy a háztól, ez meglesz-e még....

Te nőügykben vagy nagy jós,úgylátszik én autóügyekben! :D

Nőügyekben anno több tapasztalatom volt/van........ :)

Link to comment
Megosztás:

ennyire nem lehet rossz a helyzet...?! :D :D

Edit!

Három idézet illik ide szerintem az egyik kedvenc filmemből:

Joe Hallenbeck: Senki se szeret. Mindenki utál! Vesztes vagy! Mosolyogj, te barom!

Joe Hallenbeck: Ne aggódj! A nők titkolóznak. A víz nedves, az ég kék, a nők titkolóznak. Kit érdekel?? Kérsz egy sört?

Jimmy Dix: Miért, mi az haver, te talán nem hiszel a szerelemben?

Joe Hallenbeck: Dehogynem, hiszek... meg a rákban is.

Az utolsót találom a legjobbnak! :)

p206507263691.jpg

Link to comment
Megosztás:

Edit!

Három idézet illik ide szerintem az egyik kedvenc filmemből:

Joe Hallenbeck: Senki se szeret. Mindenki utál! Vesztes vagy! Mosolyogj, te barom!

Joe Hallenbeck: Ne aggódj! A nők titkolóznak. A víz nedves, az ég kék, a nők titkolóznak. Kit érdekel?? Kérsz egy sört?

Jimmy Dix: Miért, mi az haver, te talán nem hiszel a szerelemben?

Joe Hallenbeck: Dehogynem, hiszek... meg a rákban is.

Az utolsót találom a legjobbnak! :P

Mondták már, hogy túl sok filmet nézel? :D

én ha férfi lennék, bizots ki lennék akadva a nőkön. aláírom, furmányos szerzetek vagyunk.... :)

Azért annyira nem veszélyes a helyzet! ;) Rá kell jönni a titokra, aztán megy a dolog.Előrebocsátom, nekem még nem sikerült, de már arra is gondoltam, hogy nincs is titok! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én ismerem személyesen is a csajt... :D :D

Ha sok pénzed van, akkor van esélyed nála... :)

Félreért jóúram :-)Én dieseles kollegának ajánlottam a hölgyet és szerintem még mielőtt kitérnénk a pénzre stb én azért ha odakerülne a helyzet először fel ajánlanék neki egy kis esti szurizást mert ugye ha nem jól sül el a dolog akkor kár egymás idejét pazarolni meg lét költeni... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.