Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

És az enyém mennyit ér?

Ki fizetné meg a rengeteg melót,amivel rendbe hoztuk?

Ezen soha nem agyalok.Viszont tudom,hogy van egy jó gépem,ami keveset fogyaszt és sok örömöt okoz.

Itt senki nem akar ajándékba fizetni senkinek.Amit megcsinálsz a verdádon, ajiba csinálod, ha el akarod adni.

Az, hogy Dezsőt megcsináltattad, egy jó döntés volt, lévén mostnaság nem áll fenn a veszélye, hogy lecseréld egy 2.2CDTi Honda Accordra.

Így örömködjél csak tovább.Jó verda, szép verda, és főleg kicsi az étvágya. :)

Link to comment
Megosztás:

Itt senki nem akar ajándékba fizetni senkinek.Amit megcsinálsz a verdádon, ajiba csinálod, ha el akarod adni.

Az, hogy Dezsőt megcsináltattad, egy jó döntés volt, lévén mostnaság nem áll fenn a veszélye, hogy lecseréld egy 2.2CDTi Honda Accordra.

Így örömködjél csak tovább.Jó verda, szép verda, és főleg kicsi az étvágya. :D

Azért benne van a pakliban,hogy Feritől bugázunk bele valami rendes mocit egyszer! :)

Link to comment
Megosztás:

Azért benne van a pakliban,hogy Feritől bugázunk bele valami rendes mocit egyszer! :)

Álmoggyá' csak! :D Akkor leszel sügér, ha hozzányúlsz ahhoz a 17DR-hez.Ha szerencséd van, még OT vizsgára is elviheted majd..... :D

Amúgy voltam ma egy helyen, ahol 1M-t adnának a Vekiért, és cserébe kapnék egy nem egészen 1 éves Swiftet, amiben minden van, meg 8250km.De elég magas lenne a havija, szal az felejtős.

Viszont néztem mást is, ha viszahív a tag, akkor meglépem majd, ha az igazgatótanács úgy dönt, hogy kivitelezhető a porjekt.

Feszereltségben ugyanez mint a veki, ccm.ben kisebb.1.4-es.

Link to comment
Megosztás:

Álmoggyá' csak! :D Akkor leszel sügér, ha hozzányúlsz ahhoz a 17DR-hez.Ha szerencséd van, még OT vizsgára is elviheted majd..... :D

Amúgy voltam ma egy helyen, ahol 1M-t adnának a Vekiért, és cserébe kapnék egy nem egészen 1 éves Swiftet, amiben minden van, meg 8250km.De elég magas lenne a havija, szal az felejtős.

Viszont néztem mást is, ha viszahív a tag, akkor meglépem majd, ha az igazgatótanács úgy dönt, hogy kivitelezhető a porjekt.

Feszereltségben ugyanez mint a veki, ccm.ben kisebb.1.4-es.

Komolyan mondom,ha stiftet mersz venni kitagadlak még a fehér emberek közül is! :)

Megadjam Legyes kolléga számát?Tudna mesélni szusiról.

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom,ha stiftet mersz venni kitagadlak még a fehér emberek közül is! :)

Megadjam Legyes kolléga számát?Tudna mesélni szusiról.

Mint mondottam volt, nem Swift lesz.Ebként nekem VOLT már, és nagyon szerettem.Pont olyan murva könnyű volt eladni, mint az Astrát.

Az új Swiftekről hallottam jót és rosszat egyaránt, de szerintem egyáltalán nem rossz kisautók.Más kérdés, hogy pont ugyanúgy ki lehet fogni rossz szériát vásárláskor , mint idióta Opelest az úton közlekedve.

Link to comment
Megosztás:

Mennyit is érne most a gépem?talán 650e.-t?Lehet nem is volt akkora hiba...... :D Klímával talán a 850e.-t is súrolná, de mivel fehér.....Szal jó volt ez így, csak mikor kész volt, akkor szép volt. :D

Igen, de mennyi pénz húzhatná most a zsebed ha megtartod :P ....amit ráköltöttél a többire( átírás-szervizelés...stb.)meg is lenne a különbözet szerintem... :D

De nehogy rossz néven vedd, ez mindenki magánügye mikor cserél verdát.... :D

Ha cserélnék, akkor nem az értéke miatt cserélnék. Hanem mert már nem tetszik, nem megbízható stb.

Szerencsére talán ezekkel nincs gond (kop kop kop)

Ha az ember másik gépet vesz akkor mindig rákölt egy vagyont. Vezerlés+olaj+átírás meg apró cseprő dolgok.

Max a klíma hiányzik néha kicsit, de abba meg nem halok bele.

Szóval marad egyenlőre szerintem.

Én is egyre jobban szeretem az F Astrát, nem tudom mitől, de ez van.....pedig okozott bosszúságot bőven ezalatt a rövid idő alatt... :)

De úgy vagyok vele, úgy is megmarad " OT "-nek.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nos ha kitagadtok ha nem,,,, nekem tetszik az új swift szerintem nagyon pofás kis darab ,belseje sem kisebb mint egy astra menet teljesítményben pedig simán lenyomja szerintem az 1.6 16v tipust is.

Ha elkel egyszer oudi nagyon elgondolkozom egy ilyen verdán... :D

2006-2007 ha kifogod fullost tudsz venni 1.3 mill környékén.

:) Astrába kb + 1milla :

Link to comment
Megosztás:

Igen, de mennyi pénz húzhatná most a zsebed ha megtartod :D ....amit ráköltöttél a többire( átírás-szervizelés...stb.)meg is lenne a különbözet szerintem... :D

De nehogy rossz néven vedd, ez mindenki magánügye mikor cserél verdát.... :)

Gondolod, hogy húzhatná?Sztem benyelte volna ugyanúgy az Astra v. a lakás és a körülötte mizériadolog.Lehet, már C20XE dohogna benne.Az átírást így is/úgy is bukod minden autónál, ha csak nem v.mi űbertutiolcsóneladógyorsankellapééz autót veszel.Álltalában ezek már le vannak osztva az ebből élő hiénáknak.

Szal egy autóeladás/vétel sosem lehet hatalmas üzlet.Max. akkor, ha nem olyat veszel, amin mindig vannak hibák, de te baróra szereted, és nem sajnálod tőle.

Én v.hogy változtam.Smutzig lettem.Költse rá az, akinek van ideje/pénze/türelme hozzá.Mással szeretnék foglakozni, és főleg pénzt költeni.Ehhez viszont kell egy műszakilag stabil autó.Ezért megy a Vectra a háztól.

Link to comment
Megosztás:

Nos ha kitagadtok ha nem,,,, nekem tetszik az új swift szerintem nagyon pofás kis darab ,belseje sem kisebb mint egy astra menet teljesítményben pedig simán lenyomja szerintem az 1.6 16v tipust is.

Ha elkel egyszer oudi nagyon elgondolkozom egy ilyen verdán... :D

2006-2007 ha kifogod fullost tudsz venni 1.3 mill környékén.

:) Astrába kb + 1milla :

Az Auchannal szemben lévő ker.ben van bent egy, amiben alig van km., banki viszavett verda, szinte még új szaga van, sehol egy karcolás rajta.A piaci ára alatt van 3K-val......

Link to comment
Megosztás:

Az Auchannal szemben lévő ker.ben van bent egy, amiben alig van km., banki viszavett verda, szinte még új szaga van, sehol egy karcolás rajta.A piaci ára alatt van 3K-val......

Annyira nem vok ráizgulva csak esetleg akkor ha találok "véletlen" egy nagyon olcsó példányt

gondolom vágod ezt én hogy értem... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Én v.hogy változtam.Smutzig lettem.Költse rá az, akinek van ideje/pénze/türelme hozzá.Mással szeretnék foglakozni, és főleg pénzt költeni.Ehhez viszont kell egy műszakilag stabil autó.Ezért megy a Vectra a háztól.

Akkor valami nagyon fiatal, kevés kilóméterest kell venni.... :D

Mondjuk erre is van ellen példa, após 9 hónapos Borája 28000 km-el lett véve és nem javítható hibálya van lassan 1 éve vacakolnak

most, hogy bíróságra kellett volna menni gondolták meg magukat, és visszaveszik, persze nem annyiért mint az ára volt anno... :)

Link to comment
Megosztás:

three merre jártál?

Szegény Udi tegnap nehezen talált ki hozzám, összekeverte a madaras teszkót a simával.

Aztán meg a yardok is megdicsérték a lámpáját. :)

Németben. Árut hoztam haza. Tényleg,ha kell vkit költöztetni vagy szállítani,nyugodtan szóljon! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.