Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem csodálkozom!

Reni az astrát sem szereti már annyira vezetni. Rövidek a lábai :D

Nálunk az autó mérete, és kezelhetősége a gond.Pici asszony, kis kocsi! :D

Mutattátok már nekik, hogy lehet az ülést előlre-hátra mozgatni? :D

Lehet kényelmesebb nekik, ha közelebb vannak a kormány+pedálokhoz. :)

Link to comment
Megosztás:

Mutattátok már nekik, hogy lehet az ülést előlre-hátra mozgatni? :D

Lehet kényelmesebb nekik, ha közelebb vannak a kormány+pedálokhoz. :)

Láttad már az én asszonykám?

Koppra előre húzza az ülést és akkor sem tudja kényelmesen benyomni a pedálokat.

Elvezeti, nem arról van szó, beáll ő a garázsba is stb, ezzel nincs gond.

Csak szivesebben elvezette a régi kis fiat uno-ját, meg a mostani kis suzuki-át.

Link to comment
Megosztás:

Na ma hozom el a vectrát az új szerelőtől. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, bármelyikőtöknek szerelőre lenne szüksége, bátran merem a katonatelepi srácot ajánlani, mert tudja mi a dolga és piszok lelkiismeretes. Nagyon megvagyok vele elégedve.

Link to comment
Megosztás:

Láttam már Joee. :D

akkor ilyen szempontból a kispolák a legjobb, mert abban a 140 centis ember is ha kinyújtja magát, benyomott kuplungnál is eléri a hátsó szélvédőt a kezével.

Kapott egy kis swiftet, azt kényelmesen vezeti.

Nekem meg maradt az astra. Tudom rá férne már a csere, de minden nem megy egyszerre :)

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok ujjal mutogatni,de adott példa mutatja mekkora hiba volt...

Mennyit is érne most a gépem?talán 650e.-t?Lehet nem is volt akkora hiba...... :D Klímával talán a 850e.-t is súrolná, de mivel fehér.....Szal jó volt ez így, csak mikor kész volt, akkor szép volt. :)

Link to comment
Megosztás:

Ha cserélnék, akkor nem az értéke miatt cserélnék. Hanem mert már nem tetszik, nem megbízható stb.

Szerencsére talán ezekkel nincs gond (kop kop kop)

Ha az ember másik gépet vesz akkor mindig rákölt egy vagyont. Vezerlés+olaj+átírás meg apró cseprő dolgok.

Max a klíma hiányzik néha kicsit, de abba meg nem halok bele.

Szóval marad egyenlőre szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Mennyit is érne most a gépem?talán 650e.-t?Lehet nem is volt akkora hiba...... :D Klímával talán a 850e.-t is súrolná, de mivel fehér.....Szal jó volt ez így, csak mikor kész volt, akkor szép volt. :D

És az enyém mennyit ér?

Ki fizetné meg a rengeteg melót,amivel rendbe hoztuk?

Ezen soha nem agyalok.Viszont tudom,hogy van egy jó gépem,ami keveset fogyaszt és sok örömöt okoz.

A baleset óta minden perc ajándék,mert tudom milyen könnyen elveheti valaki ezt a kis örömöt is.

Arról nem is beszélve,hogy mostmár minden benne lesz,ami eddig hiányzott...eablak,etükör,kpzár,ülésfütés lassan tényleg már csak a klima kell! :)

A rohadt kurv@ BMW-sek,pffhuujjj! :D

Link to comment
Megosztás:

És az enyém mennyit ér?

Ki fizetné meg a rengeteg melót,amivel rendbe hoztuk?

Ezen soha nem agyalok.Viszont tudom,hogy van egy jó gépem,ami keveset fogyaszt és sok örömöt okoz.

A baleset óta minden perc ajándék,mert tudom milyen könnyen elveheti valaki ezt a kis örömöt is.

Arról nem is beszélve,hogy mostmár minden benne lesz,ami eddig hiányzott...eablak,etükör,kpzár,ülésfütés lassan tényleg már csak a klima kell! :D

A rohadt kurv@ BMW-sek,pffhuujjj! :D

Most mé" szidod őket, ha nem lennének, nem lenne az a sok cucc amit felsoroltál az autóban. :)

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Kissé elgondolkodtam ezen ; nem éri el a pedált a lába hm hm hm ...eladjuk kocsit .

Azon nem gondolkodott még senki sem el hogy nem csak autó cserével lehet megoldani ezt a kérdést??????????????????????????

Esetleg itt található megfelelő lábhosszúság ,és probléma orvosolva nem kell megválni nehéz munkával megszerzett nagy szerelmünktől: OPEL :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.