Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szia Wolfi! :)

Azért majd ő is válaszolhat. :D

Elhagyom a márkát.Korábban mondtam, hogy a Veki az uccsó a családban.Ennél "fapadosabba" nem akarok viszafelé ülni.Most olyat veszek, ami a feleség 1.0-nak is tecc, és szereti vezetni.Az utód személye még képlékeny.Ma találtam v.mit ami bejönne mindenkinek, de egyelőre nézelődő állásponton vagyok inkább.Ettől alkatrészileg ill. szakértelmileg fázok kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Elhagyom a márkát.Korábban mondtam, hogy a Veki az uccsó a családban.Ennél "fapadosabba" nem akarok viszafelé ülni.Most olyat veszek, ami a feleség 1.0-nak is tecc, és szereti vezetni.Az utód személye még képlékeny.Ma találtam v.mit ami bejönne mindenkinek, de egyelőre nézelődő állásponton vagyok inkább.Ettől alkatrészileg ill. szakértelmileg fázok kicsit.

Khmmmm.... az színt most hagyjuk :)

De remélem, jó sokat olvasgattad a Subaru fórumot.

Így ránézésre amúgy még egy Astra kombinál is kisebbnek tűnik :D

Link to comment
Megosztás:

Erről valami vélemény ?

1 db kulcsom van ,tehát kell így is úgy is vennem mégeggyet, meg a riogató sem ártana... :)

Konkrétan ezt nem ismerem, de ami nekem van a polcsihoz meg egy haveromnak is hasonló van bár más kinézetű (márkajelzés egyiken se) egy hónapon belül behalt a bicska rész.

Alternatív megoldás ha szerzel BMW, MERCI stb. márkás darabot és ráprogramoztatod.

Link to comment
Megosztás:

Khmmmm.... az színt most hagyjuk :)

De remélem, jó sokat olvasgattad a Subaru fórumot.

Így ránézésre amúgy még egy Astra kombinál is kisebbnek tűnik :D

A szín nekem tecc, volt 2 piros verdám.A subaruklubnál próbáltam v.mi infóra lelni ennél a motorválasztásnál, de a népítéletponthu-n alig volt infó róla.Állítólag EZT elég nehéz kicsinálni, mert nincs rajta turbo.

Amúgy anyukának no meg nekem is tetszett.De ez nagyon távoli dolog még, a Veki miatt nem hívtak vissza.Nagyon, meg mindenáron nem eladó.Annyira nem rossz ez! :D Csak hátha...

Ennyit nem ér egy 96'-os Primera.Amúgy meg még nem hívott a vevőelölt.gyanítom a pénzügyi tanácsadója kicsit sokallta a havi 28055ft-ot.... :D

No meg voltam Ferinél, aztán kértem tőle olyan hőgombócot.Azóta a gép tünetmentes.Egyelőre....

Link to comment
Megosztás:

....A szín nekem tecc, volt 2 piros verdám.A subaruklubnál próbáltam v.mi infóra lelni ennél a motorválasztásnál, de a népítéletponthu-n alig volt infó róla.Állítólag EZT elég nehéz kicsinálni, mert nincs rajta turbo.

Amúgy anyukának no meg nekem is tetszett.De ez nagyon távoli dolog még, a Veki miatt nem hívtak vissza.Nagyon, meg mindenáron nem eladó.Annyira nem rossz ez! :) Csak hátha....

Ott egy egész fórum te kit érdekel a népítélet ? :D

Arra nagyon figyelj viszont döntés előtt - szerintem -, hogy nagyon szűk réteg számára lehet érdekes ez az autó. főleg hogy nem turbós, főleg, hogy kombi.

Link to comment
Megosztás:

Elsőre biztos érdekes lesz a jobb oldalról... :D :) :D

Mostanában mindig ilyen képeket linkel valamiért. :D

Lehet, hogy tényleg kéne neki egy jobbkormányos, bár azon is gyorsan túladna.

Én azt látom, hogy nem tudja milyen kocsit vegyen, mert sorra próbálgatja a lehetőségeket.

Szerintem, ha lesz egy újabb az sem marad fél évnél tovább, mert megint nem fog valami megfelelni.

Link to comment
Megosztás:

Mostanában mindig ilyen képeket linkel valamiért. :)

Lehet, hogy tényleg kéne neki egy jobbkormányos, bár azon is gyorsan túladna.

Én azt látom, hogy nem tudja milyen kocsit vegyen, mert sorra próbálgatja a lehetőségeket.

Szerintem, ha lesz egy újabb az sem marad fél évnél tovább, mert megint nem fog valami megfelelni.

evo9_031.jpg :D :D :D

Nagykirályság egy ilyen verda, én szeretem is, de elegem van a "nemszertetem mert nagy és nem vezetem" dologból.

Akkor bazzeg legyen kisebb, pont olyan amilyen egy zömében városban használt kisautó.Vagy legalább is középkategóriás.

Ebként NEM bubu lesz, mert pont ott lennék vele mint fogyasztásilag, mint alkatrészárilag mint a vekivel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.