Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kellene nekem olyan gégecső, vagy szívócső, ami légszűrőt és az injectort köti össze. Nincs valakinek elfekvőbe? Találtam egy szerelőt, aki rájött, hova lesz az olaj a vectrából :D (bár annak nincs köze az említett csőhöz)

Hétfőn megyünk Kasza Ferihez, de gondoltam megkérdem itt, hátha tudtok valamit :)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy osztom én is a véleményt, hogy szusit soha... :)

Bólogatós szmájli.

Ma egy kicsit kertészkedtem.

Elkezdtem a sarokban, hogy csinosodjon a kert. Erre mit találok? Törmelék.

Na jó kiszedem. Egy tégla, két tégla, 1 féltégla , 2 féltégla, csempe, stb....

Komolyra vettem és elkezdtem mélyebbre ásni, erre kiderül, hogy találtam egy valaminek az alapját 10 centivel a felszín alatt.

Kiástam 5 talicska tégla, és csempe törmeléket, egy rakás földet, egy karton nejlont, egy 5 literes vödörre való üveget.

Szóval beletrafáltam a közepébe. Már csak a római kori leleteket várom: ave cezar vavan :D

Link to comment
Megosztás:

Bólogatós szmájli.

Ma egy kicsit kertészkedtem.

Elkezdtem a sarokban, hogy csinosodjon a kert. Erre mit találok? Törmelék.

Na jó kiszedem. Egy tégla, két tégla, 1 féltégla , 2 féltégla, csempe, stb....

Komolyra vettem és elkezdtem mélyebbre ásni, erre kiderül, hogy találtam egy valaminek az alapját 10 centivel a felszín alatt.

Kiástam 5 talicska tégla, és csempe törmeléket, egy rakás földet, egy karton nejlont, egy 5 literes vödörre való üveget.

Szóval beletrafáltam a közepébe. Már csak a római kori leleteket várom: ave cezar vavan :)

Ahogy mondani szokták, egy kertes ház körül mindig van meló...:D amikor az ember már benne van, akkor jön rá, hogy előtte marhára nem gondolta volna, hogy ennyi :DD

Link to comment
Megosztás:

Ahogy mondani szokták, egy kertes ház körül mindig van meló... :) amikor az ember már benne van, akkor jön rá, hogy előtte marhára nem gondolta volna, hogy ennyi :D D

Én 22 évig kertesben laktam, tehát nem sok a meglepi.

De az ilyen rejtett kincsek okoznak kerek szemeket.

Link to comment
Megosztás:

Kiskaszának:

Opel VECTRA B Caravan 2.0DTH torotten elado!

Y20DTH; full-full extrasan, szep allapotu fekete bor belso, gps, ulesfutes, xenon,minden elektromos, nagy szines display...

2001evj, 135.000km, kuldok fenykepet! Rendezett magyar papirokkal. Valoban alcsony arert oda tudom adni. (450.000 HUF korul) Kerem e-mailben, vagy telefonon jelentkezen akit erdekel! (e_fuzessery@qmark.hu;(30)743-7753)

ebből nekem kéne pár dolog... pl a komplett belseje meg elektronika, neked meg az adagoló nem?

Link to comment
Megosztás:

Uraim, úgy tűnik, hogy a Veki gazdára lelt, de segítséget kért az Úriember, autóhitel ügyben.Viszont Lombardosat nem akarnak kötni, mert egy korábbi tranzakció során sokba volt a korai hitelmódosítási díj.

Holnap azért felhívom az ismim, de kellene még help.A lényeg, hogy minél kevesebb kezdővel el lehessen indítani a dolgot.

S, hogy mi lesz helyette?

Az még a jövő zenéje...... :)

Link to comment
Megosztás:

Uraim, úgy tűnik, hogy a Veki gazdára lelt,

:) :D

Holnap azért felhívom az ismim, de kellene még help.A lényeg, hogy minél kevesebb kezdővel el lehessen indítani a dolgot.

Nekem az UNICREDIT -nél intéztük... kisfaludi utca... elég jó feltételek voltak...sztem :D

De sajnos a Márk már nincs ott... de attól még be lehet kérdezősködni oda...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.