Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ha egy kicsit több infót mondana a hibajelenségről akkor tudnék segíteni...egyébként 0173 a lambdaszonda. :)

Nagyon megnövekedett a fogyasztás

Rángat, mindtha nem kapna rendesen benzint...

Most akkor nem koogásvezérlő, és nem is lambda?

akkor mi a 0170 kód?

Link to comment
Megosztás:

A lambdaszondát már kicserélték...és a hiba továbbra is fentáll...

beszéltem a sráccal riogató ügyben, mert az mindig bekapcsol neki, ha kell, ha nem.utána filóztam a dolgon.Elképzelhetőnek tartom, hogy a lambda vezetéke sérült v.hol, és emiatt dobja a hibakódot.Javasoltam, hogy végig kellene mérni a kötegben is azt a szálat.

Boldog szülinapot Mártinak!!! :)

Apósom úgynéz ki megvette álmai szuszkiját: 2000-es évjárat, literes, 40 000 km, nagyon újszerű, 750e-ért.

Gratula neki!Amúgy tennap Kiskőrösön a Petőfin jöttetek szembe Petivel és a Rapiddal!

Link to comment
Megosztás:

beszéltem a sráccal riogató ügyben, mert az mindig bekapcsol neki, ha kell, ha nem.utána filóztam a dolgon.Elképzelhetőnek tartom, hogy a lambda vezetéke sérült v.hol, és emiatt dobja a hibakódot.Javasoltam, hogy végig kellene mérni a kötegben is azt a szálat.

Jaja, én is beszéltem vele, és modta,hogy éjjel bekapcsolt a riasztó, és reggelig nyomta... :)

Meg, hogy beszélt már Veled is :)

majd megy ma szerelőhöz délután, és átnézik a vezetékekeket... :)

Link to comment
Megosztás:

Majd megy ma szerelőhöz délután, és átnézik a vezetékekeket... :)

Korábban, mikor elszállt a rendszerbizti, Bazsi kibontotta a köteget, elég sok helyen ki volt dörzsölődve a műa.kábelcsatornában 1-2 vezeték, azokat leszigetelte.Elképzelhető, hogy v.hol a lambdáé is megadta magát.

Link to comment
Megosztás:

ráérek

adok munkát, fel kell ásni és be kell trágyázni a kertet nem nagy... meg lehetne lerakni a térkövet :)

szóval dolog az van. Ma kitakarítottam a szamócát, előkészítettem a virágoskertet, és a sziklakert környéke is elkészült :)

De építeni kelle a 3. garázst a Toyotának.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.